Wesele nad jeziorem? Mazury są niezwykle romantyczne!

Romantyczny nastrój dnia ślubu może udzielać się na wiele miesięcy przed planowaną datą uroczystości. Starannie zaplanowany ślub oraz przyjęcie weselne na Mazurach pozwolą Ci przeżyć ten wyjątkowy czas w harmonii z unikalną przyrodą, z dala od zgiełku miasta. Celebruj najpiękniejsze chwile w wyjątkowym miejscu.

Wymarzone wesele na Mazurach – cisza i piękno przyrody na wyciągnięcie ręki

Dla miłośników ciszy, spokoju, niezwykłych krajobrazów planowanie przyjęcia weselnego może wiązać się ze stresem i dyskomfortem, związanymi z obawą urządzenia licznego, hałaśliwego przyjęcia w modnej lokalizacji. Nie musi tak być. Kameralna atmosfera mazurskiego dworku, położonego na urokliwym półwyspie nad jeziorem Ułówki przypadnie do gustu wielbicielom spokojnej, życziwej atmosfery, ciszy oraz doskonałej kuchni. 

Wesele nad jeziorem Mazury – dlaczego warto?

Mazury, kraina tysiąca jezior słynie z niezwykłego romantyzmu. Piękne pejzaże z jeziorami, pagórkami i chmurami, płynącymi po niebie są rajem dla fotografów i wielbicieli wypoczynku na łonie natury. Zaplanuj wesele na Mazurach w siedlisku, stylizowanym na dworek. Elegancki wystrój, dbałość o każdy szczegół, wspaniała kuchnia, serwująca niezmiennie świeże i wyjątkowo apetyczne potrawy przekonują wielbicieli kameralnych przyjęć. Spokój i możliwość celebrowania wyjątkowych chwil we dwoje, wśród najbliższych zapewnia Siedlisko Morena, słynące z gościnności oraz precyzji w każdym aspekcie obsługi przyjęć okolicznościowych.

Wesele w mazurskim dworku – zatrzymaj się na dłużej

Pomocny personel poprowadzi Cię przez proces organizacji przyjęcia, pomagając w doborze elementów organizacyjnych, dekoracji, menu. Dworek posiada liczne atrakcje zewnętrzne oraz przestrzeń, z której goście przyjęcia skorzystają przy ładnej pogodzie. Na przybyłych czeka strefa welness i spa. Ślub i wesele mogą być doskonałą okazją, by zrobić sobie kilka dni wolnego. Jeśli nie masz czasu na miodowy miesiąc, kilka dni w mazurskim dworku, w otoczeniu niezwykłej przyrody pozwolą Ci wypocząć. Wesele nad jeziorem Mazury? Siedlisko Morena jest miejscem, w którym każdy szczegół przyjęcia się uda, profesjonaliści będą czuwali nad sprawnym przebiegiem uroczystości, a kucharze zachwycą Cię doskonałymi potrawami, których składniki pochodzą od lokalnych, sprawdzonych dostawców. Oczekujesz czegoś wyjątkowego? Ślub w plenerze i wesele w stylowym dworku to oddech od codzienności, a jednocześnie modna alternatywa dla przyjęć w standardowych salach weselnych.