Kubki, bidony i akcesoria b.box dla dzieci – od kiedy stosować?

Dzieci z miesiąca na miesiąc nabywają nowe umiejętności, które mają duże znaczenie dla rozwoju, a także dla uzyskania samodzielności. Jednym z nich jest zdolność picia z kubka, ze słomki czy z butelki.

Marka b.box wprowadziła na rynek szereg akcesoriów, które sprawdzą się dla dzieci w każdym wieku. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na ich temat. 

Marka b.box – co warto wiedzieć?

B.box to jedna z najpopularniejszych marek australijskich, która zajmuje się produkcją praktycznych akcesoriów dla dzieci, które ułatwiają ich karmienie. Ich główne cechy to oryginalne wykonanie, a także duża funkcjonalność. 

Wśród dostępnej oferty, warto zwrócić specjalną uwagę na niezwykle wygodne kubki niekapki, bidony i inne produkty do picia. Wszystkie akcesoria wykonane są z materiałów najwyższej jakości, które są bardzo wytrzymałe i w pełni bezpieczne dla najmłodszych. Surowce, z których je wykonano nie wchodzą w żadną reakcję z produktami, które się do nich wlewa, a także nie zmieniają smaku ani zapachu. 

Kubki i butelki wyróżniają się także niezwykle poręcznym i ergonomicznym kształtem. Maluszki bez problemu mogą chwycić swoją butelkę w paluszki i samodzielnie pić. 

Kubki ze słomką 

Jednym z najpopularniejszych produktów marki jest b.box bidon ze słomą. Jest to produkt przeznaczony przede wszystkim dla dzieci w pierwszych dwóch latach życia. Z powodzeniem można go wprowadzić u dzieci w wieku około 10 – 12 miesięcy. 

Picie przez słomkę to świetne ćwiczenie mięśni aparatu artykulacyjnego, a także całej motoryki jamy ustnej. Ponadto pozwala także na koordynowanie procesu ssania i prawidłowego połykania. 

Kubek b.box od Elemele posiada specjalną, elastyczną słomkę odpowiedniej i bezpiecznej długości. 

Termos b.box i kubki treningowe

Kolejnym produktem idealnym dla dzieci jest termos b.box. Jest to kubeczek, który wspomaga niemowlęta w procesie nauki picia. Można je dawać dzieciom nawet półrocznym. Duża zaletą tych produktów są specjalne uchwyty po bokach oraz osłona na dole.

Warto zaznaczyć, że termon rośnie z dzieckiem, niektóre elementy można zdejmować, dzięki czemu dopasowuje się do jego potrzeb i możliwości. 

Kolejną propozycją są kubki treningowe oraz tzw. termobutelki, a także portowa butelka tritanowa b.box z ustnikiem. Oba produkty wyróżniają się bardzo poręcznym kształtem, dzięki czemu trzymają się dobrze w dłoni. Dziecko może z nich korzystać samodzielnie, kiedy tylko osiągnie wymagane umiejętności motoryczne. 

Wszystkie produkty marki b.box, zarówno te przeznaczone do picia, jak i cały zestaw do karmienia b.box spełniają różne funkcje. W ofercie można znaleźć produkty dopasowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Wszystkie akcesoria są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Poszczególne kubki sprawdzą się świetnie zarówno w domu jak i np. na różnych wycieczkach, spacerach czy wyjazdach. Warto zapoznać się z dostępnymi możliwościami i zdecydować się na zakup tych akcesoriów, które najlepiej się sprawdzą w danej sytuacji.