Szeroka oferta zniczy i kwiatów w sklepach sieci Lidl Polska

Dzień Wszystkich Świętych to czas refleksji i zadumy, kiedy okazujemy naszym bliskim, którzy odeszli, że wciąż o nich pamiętamy. Z tej wyjątkowej okazji Lidl Polska przygotował specjalną ofertę zniczy i kwiatów najwyższej jakości.

Od poniedziałku, 23 października do środy, 26 października, w sklepach Lidl Polska nasi klienci znajdą szeroki wybór zniczy w atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdą się szklane, eleganckie znicze z wkładem parafinowym lub olejowym, które dostępne są w różnych kształtach, takich jak fantazyjne, klasyczne cylindryczne lub kuliste z dekoracyjnymi motywami na ściankach. Staną się one doskonałym elementem dekoracyjnym grobów. Znicze dostępne będą w różnych rozmiarach, od 13 cm do 39 cm, a dołączone do nich wkłady zapewnią długi czas spalania, wynoszący od 60 do 70 godzin. Ponadto, podczas zakupów zniczy, będziemy mieli możliwość dobrania do nich zapasowych wkładów parafinowych w różnych rozmiarach. Warto podkreślić, że wszystkie znicze dostępne w naszej ofercie zostały wyprodukowane w Polsce.

Oprócz zniczy, gdy odwiedzamy groby naszych najbliższych, staramy się je udekorować pięknymi, jesiennymi kwiatami. Idealnym wyborem na tę okazję są wrzosy, wrzośce oraz chryzantemy – kwiaty te są łatwe w pielęgnacji, odporne na niskie temperatury i długo zachowują swoje walory dekoracyjne. Od poniedziałku, 23 października, w sklepach sieci Lidl Polska znajdą Państwo atrakcyjną ofertę kwiatów cmentarnych w doniczkach. W ofercie znajdą się bujne wrzosy, osiągające wysokość do 30 cm, dostępne w różnych kolorach, takich jak czerwony, różowy, żółty i biały. Dodatkowo w sprzedaży dostępne są chryzantemy o różnej wielkości kwiatów. Nasi klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji na te wartościowe kwiaty – przy zakupie czterech sztuk, czwarta, najtańsza lub w tej samej cenie, będzie dostępna za jedynego złotówkę. Warto dodać, że wszystkie te kwiaty pochodzą z polskiej hodowli.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących dostępnych produktów na Dzień Wszystkich Świętych znajdą Państwo w gazetce sieci Lidl Polska.