Jedz, drąż, dekoruj lub strasz! – dyniowy zawrót głowy w ofercie Lidl Polska

Mogą stanowić bazę aromatycznej zupy, słodkiego ciasta lub stać się gwiazdą nadchodzącego Halloween. Dynie – to właśnie one są symbolem tego święta. W miarę jak wszyscy przygotowują się do świętowania tej upiornej nocy, Lidl Polska oferuje pomocną dłoń. Od czwartku, 26 października, w sklepach sieci znajdziesz wyjątkowe promocje na dynie oraz słodycze. Dzięki nim uprzyjemnisz halloweenową zabawę i sprawisz, że ta noc będzie niezapomniana.

Październik to ten magiczny czas, kiedy jesień rozkwita, a w domach unosi się zapach pysznych potraw dyniowych, takich jak kremowa zupa dyniowa, puszyste ciasto dyniowe czy aromatyczna pumpkin spice latte – wszystko, czego pragnie typowa miłośniczka jesieni. Ale nie można też zapominać o uroczych dyńkach, które przybierają różne kształty i prezentują szerokie uśmiechy lub gniewne twarze w oknach, witrynach sklepowych czy na tarasach naszych domów. Rzeźbienie dyni to halloweenowa tradycja, która od wielu pokoleń przynosi ogromną frajdę, szczególnie najmłodszym.

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie przygotowali swoich jesiennych potraw lub nie wyrzeźbili dyń na Halloween, Lidl Polska oferuje prawdziwy przypływ dyniowego szaleństwa! Od 26 października klienci mogą zakupić tradycyjne dynie za jedyne 1,99 zł za kilogram – aż 50% taniej. Ponadto, w ofercie promocyjnej znajdziesz dynie Hokkaido w cenie 3,49 zł za kilogram oraz dynie piżmowe za 3,99 zł za kilogram. Od czwartku dostępne są również BIO dynie Hokkaido w promocyjnej cenie 5,49 zł za kilogram. Co więcej, wszystkie dynie dostępne w sieci sklepów Lidl Polska pochodzą od polskich rolników.

Cukierek albo psikus?

Pozostając w dyniowym nastroju, od czwartku w sklepach Lidl Polska dostępne są pomarańczowe donuty Halloween w kształcie dyni (2,19 zł/szt.) oraz pączki Halloween (2,99 zł/szt.). Dla tych, którzy nie lubią spędzać czasu w kuchni, sieć oferuje gotowe ciasto dyniowe w super cenie – 9,99 zł za opakowanie 450 g.

Również od 26 października w ofercie Lidl Polska pojawiły się upiornie słodkie przysmaki. Dla wszystkich miłośników żartów, podczas halloweenowej nocy idealnie sprawdzą się żelki w kształcie pająków, skorpionów i owadów (5,99 zł za opakowanie 66 g). Tymczasem stół podczas imprezy można udekorować różnymi rodzajami żelków, takimi jak żelki w kształcie oczu (6,99 zł za opakowanie 75 g), żelki w kształcie supermózgu (5,99 zł za opakowanie 175 g) czy nadziewane żelki w kształcie czaszek (3,99 zł za opakowanie 100 g). W ofercie dostępne są również cukierki z nadzieniem owocowym barwiące język (6,99 zł za opakowanie 300 g) oraz figurki z czekolady (5,99 zł za opakowanie 100 g).

Dla wszystkich, którzy przygotowują się na słynne pytanie „Cukierek albo psikus?”, Lidl Polska przygotował mix minibatoników (18,99 zł za opakowanie 500 g), party mix lizaków Chupa Chups (19,99 zł za opakowanie 400 g/36 sztuk), lizaki w kształcie czaszek specjalnie na Halloween (9,99 zł za opakowanie 105 g), a także 15 gigalizaków (11,99 zł za opakowanie 15 x 8 g). Bo przecież trzeba być gotowym na każde pukanie do drzwi tej nocy!

W Lidl Polska, od 26 października, nie trzeba się bać upiornie niskich cen!