Słodka współpraca Nobilia z J.A. Baczewski

Dwie renomowane polskie marki, Nobilia i J.A. Baczewski, połączyły swoje siły i stworzyły wyjątkowe upominki premium, które łączą świat wysokiej jakości czekolady, rzemieślniczych słodyczy oraz trunków, których nie trzeba w Polsce nikomu przedstawiać.

O marce, która zachwyciła Europę

J.A. Baczewski to marka z ponad 240-letnią historią, która zaczęła swoją działalność na przedmieściach Lwowa, tworząc pierwszą Galicyjską Krajową Wytwórnię Rosolisów i Likierów pod koniec XVIII wieku. Sławna w całej Europie za sprawą swych wyrafinowanych smaków, marka zdobyła uznanie dzięki wysokiej jakości alkoholom, luksusowym opakowaniom oraz oryginalnym kampaniom reklamowym. Od XIX wieku, dzięki sukcesom na międzynarodowych wystawach i konkursach, produkty Baczewskiego stały się cenionym towarem w wielu krajach.

Po przerwie spowodowanej wojną, działalność marki została wznowiona w Wiedniu, a jej produkty ponownie zyskały międzynarodowe uznanie. Po latach emigracji, wódka Baczewski wróciła do Polski, kontynuując bogatą tradycję i rozpoczynając nowe, ekscytujące projekty, takie jak współpraca z Nobilia – kolejnym dowodem na nieprzemijający prestiż i jakość marki J.A. Baczewski.

Marka, która sprawiła, że obdarowywanie stało się przyjemnym doświadczeniem

Od 2001 roku marka Nobilia przekształciła proces obdarowywania w prawdziwą przyjemność. Jej wyjątkowe, wyrafinowane specjały, takie jak delikatne czekoladki, praliny z miodem, aromatyczne kawy i herbaty, a także apetyczne ciasteczka, stały się idealnymi prezentami na każdą okazję, czy to w gronie rodziny, w pracy, czy w relacjach biznesowych. Kluczem do sukcesu Nobilia jest unikatowość ich oferty – produkty, które proponują, nie są dostępne w zwykłych sklepach, a niektóre trafiają do klientów jako limitowane edycje.

Kompozycje upominkowe Nobilia, to doskonały wybór dla koneserów słodyczy oraz osób, które zwracają uwagę na czysty, krótki skład produktów. Pragniemy, by nasze upominki były czymś więcej – dlatego tak ważne są dla nas współprace z Partnerami, którzy wspólnie z nami tworzą piękną upominkową historię – wyjaśnia Anna Garmada, właścicielka marki.

Każdy zestaw prezentowy Nobilia jest tworzony z myślą o wyjątkowości i niepowtarzalności doświadczenia, dzięki czemu klienci mają gwarancję ekskluzywności. Marka ceni sobie wybór wyjątkowych smaków, które na długo zapadają w pamięć obdarowanych.

Co powstało z połączenia tych dwóch marek?

Z połączenia pasji do wybornych smaków trunków J.A. Baczewski i mistrzostwa w tworzeniu słodkich specjałów przez Nobilia, narodziła się unikalna współpraca, która zaowocowała niezwykłymi zestawami upominkowymi. Jak podkreśla właścicielka Nobilia, kolekcja Skład Praski wyróżnia się dzięki ekskluzywnym produktom od J.A. Baczewski, które idealnie wpisują się w elegancki klimat Art Deco i retro styl okresu międzywojennego, tworząc ofertę bez precedensu na polskim i światowym rynku.

W skład wyjątkowych zestawów Nobilia wchodzą alkohole sygnowane marką J.A. Baczewski, a także praliny i czekoladki, łączące w sobie smak belgijskiej czekolady premium z nadzieniami inspirowanymi trunkami Baczewskiego o aromatach wiśni, moreli, piołunu i whisky.

Kompozycje upominkowe Nobilia, to doskonały wybór dla koneserów słodyczy oraz osób, które zwracają uwagę na czysty, krótki skład produktów. Pragniemy, by nasze upominki były czymś więcej – dlatego tak ważne są dla nas współprace z Partnerami, którzy wspólnie z nami tworzą piękną upominkową historię – wyjaśnia Anna Garmada, właścicielka marki.

Ta współpraca nie jest pierwszym tego rodzaju przedsięwzięciem dla Nobilia, która ma na swoim koncie kolekcje stworzone razem z innymi znakomitymi markami i ambasadorami, takimi jak Pluton – najstarsza polska palarnia kawy czy polskie fabryki porcelany Ćmielów. Każda z tych kolekcji została starannie zaprojektowana, aby smaki i estetyka produktów harmonijnie się uzupełniały, oferując konsumentom niepowtarzalne doznania.