Kim jest Weronika Bielik? [mąż, wiek, instagram]

Screen / Instagram / Weronika Bielik / EastNews

Weronika Bielik jest influencerką, która śledzi już ponad milion osób na Instagramie. Gwiazda społecznościowych mediów jest w czołówce najbardziej wpływowych instagramerek w naszym kraju. Sukcesu nie tylko odnosi w kraju, ale także za granicą.

Gwiazda Instagrama

Weronika Bielik jest instagramerką. Musimy przyznać, że liczba obserwujących oraz popularności robi wrażenie. Zazdroszczą jej nawet największe gwiazdy w naszym kraju. Chociaż warto podkreślić, że aktywność jej w sieci budzi sporo kontrowersji. Najbardziej kontrowersyjne są zdjęcia, na których pokazuje chętnie swoje seksowne ciało. Jednak nie każdemu się to może podobać. Jednak takie właśnie fotografie budzą spore zainteresowanie. Kariera Weroniki nabrała także niesamowitego rozpędu także za granicą. W Polsce jednak możemy ją spotkać coraz rzadziej.

Gwiazda sama przyznaje, że troszkę żałuje, że coraz mniej czasu spędza w Polsce, ponieważ kocha nasz kraj. Jej praca stała się coraz to bardziej międzynarodowa. Przyznaje także, że wybywa już całkiem z Polski. W programie „Dzień dobry TVN” opowiadała jak osiągnąć dużą popularność w sieci.

Przyznała, że potrzebne jest nie tylko szczęście, ale także troszkę pracy. Co więcej jest to dosyć ciężka praca. Jeśli nie mamy zbyt dużo szczęścia, to na pewno nic z tego nie będzie. Gwiazda także przyznaje, że trafiła na Instagramie na bardzo dobry moment. Były o wiele fajniejsze algorytmy, a na dodatek profile takie jak ten wciąż rosły. W obecnym momencie jest o wiele ciężej. Weronika bardzo dużo podróżuje oraz także współpracuje z wieloma markami międzynarodowymi.

Jak wygląda jej praca?

Weronika Bielik bardzo chętnie dzieli się tym jak wygląda jej praca. Przyznaje, że ma bardzo dużo kontraktów z markami międzynarodowymi oraz hotelami. Tego rodzaju kontrakty obligują ją do tego, aby podróżować w zasadzie dookoła świata oraz promować marki te nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie.

Musimy przyznać, że tego rodzaju praca bardzo imponuje wielu dziewczynom. Wiele osób nie chce pracować na etacie. Szczególnie jeśli pensja nie jest zbyt imponująca. W sieci naprawdę pracuje wiele osób w dzisiejszych czasach i można zarobić na tego rodzaju zleceniach pokaźne kwoty. Wystarczy, że spojrzymy na Weronikę Bielik i będziemy naprawdę mieli się kim inspirować. Pamiętajmy o tym, że rzeczywiście teraz jest trudno, ale Internet jest tak pojemny, że dla każdego w nim się znajdziemy miejsce. Musimy po cichu wspomnieć, że pokrótce na to właśnie liczymy. Spróbujmy swoich sił i zacznijmy zarabiać w sieci.