Revitalash – wzmocni nie tylko rzęsy, ale również Twoją pewność siebie!

Odżywka Revitalash do rzęs to rewolucyjny produkt, który nie tylko pomaga zadbać o piękny wygląd, ale może niezwykle pozytywnie wpłynąć na samopoczucie osób, które straciły włosy przez chorobę, na przykład nowotworową. Dowiedz się więcej na temat tej innowacyjnej odżywki!

Jak powstała odżywka Revitalash do rzęs?

Celem stworzenia skutecznej odżywki do rzęs nie była chęć osiągnięcia komercyjnego sukcesu, lecz spełnienie potrzeb ukochanej kobiety. Receptury Revitalash – gamy produktów dostępnej w sklepie Bellita, opracował Doktor Michael Brinkenhoff, którego żona chorowała na nowotwór piersi. Wskutek przyjmowania chemioterapii straciła rzęsy i brwi, a ukochany mąż chciał jej pomóc. Wraz z zespołem specjalistów udało im się stworzyć produkt, który w kilka tygodni spowodował, że jego żonie odrosły piękne rzęsy. Dał jej wspaniały prezent – wiarę, że mimo choroby i długotrwałego leczenia, wszystko może wrócić do normy.  

W jaki sposób działa odżywka?

Działanie jest bezpieczne, ponieważ opiera się na naturalnych składnikach. Zawiera wyciągi roślinne, lipidy, peptydy i opatentowany BioPeptin Complex. Substancje zawarte w formule Revitalash do włosów pomagają odbudować uszkodzone włókna i stymulują ich potencjał wzrostu, dzięki czemu włosy w krótkim czasie stają się dłuższe, pogrubione i wzmocnione. 

Produkt powinien być stosowany regularnie, raz dziennie na oczyszczone z makijażu rzęsy. Aplikacja polega na przeciągnięciu specjalnym pędzelkiem, który rozprowadza niewielką ilość produktu wzdłuż linii rzęs. Podstawowa kuracja trwa 5 lub 6 tygodni, ale w przypadku bardzo złej kondycji włosów warto zdecydować się na opakowania o zwiększonej pojemności, które wystarczą nawet na 6 miesięcy użytkowania. 

Jakie znaczenie ma stosowanie odżywek do włosów w chorobie nowotworowej?

W gamie produktów Revitalash znajdziesz nie tylko produkty do rzęs, ale również odżywki do włosów po chemioterapii oraz preparaty dedykowane do odbudowy brwi, które mogą pomóc osobom, które utraciły włosy w trakcie leczenia.

Dla wielu kobiet wygląd związany jest z poczuciem własnej wartości. Wycieńczenie chorobą, do którego dochodzi nagła zmiana wizerunku, powoduje utratę kobiecości i wewnętrznej mocy do walki. Tak niepozorne zmiany jak przywrócenie wcześniejszego wyglądu oprawy oczu, potrafią zmienić nastawienie psychiczne i wzmocnić siły do dalszej walki o powrót do zdrowia i normalnego funkcjonowania. Odżywka może bardzo pomóc osobom walczącym z chorobą nowotworową, dla których utrata  włosów jest trudna i symboliczna. 

Dlaczego warto wybrać Revitalash?

Przede wszystkim ze względu na szybkie efekty stosowania, które widoczne są już po kilku tygodniach. Sprawdzona receptura sprawia, że odżywka do rzęs po chemioterapii Revitalash jest niezwykle skuteczna. Może być stosowana nie tylko przez osoby, które straciły włosy wskutek leczenia onkologicznego, ale przez wszystkich, którzy mają problem z cienkimi i osłabionymi włoskami. Łatwość użycia i opakowania dopasowane do różnych potrzeb sprawią, że z pewnością znajdziesz produkt odpowiedni dla siebie. 

Co więcej, kupując Revitalash do rzęs, wspierasz działania mające na celu wsparcie profilaktyki raka piersi. Twórca preparatu wraz z żoną część dochodu przekazują na badania nad tym nowotworem, edukację przyspieszającą jego wczesne wykrywanie oraz na ruch Amazonek. Dzięki temu zyskujesz nie tylko piękny wygląd,  ale również bierzesz udział w misji, która ma szczytny cel i może pomóc uratować życie wielu kobiet.