Najprostszy sposób na pastelowy manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy zyskuje na popularności ze względu na trwałość stylizacji, perfekcyjne krycie oraz możliwość wykreowania dowolnej stylizacji — ograniczeniem jest tylko kreatywność. Wadą manicure hybrydowego jest praco- i czasochłonność. Czy wiesz, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, można spotkać pastelowe bazy hybrydowe które znacznie skracają czas spędzany na stylizacji? Sprawdź, czym się wyróżniają i jakie mają zalety. Ciesz się pięknie wykonaną hybrydą w najprostszy możliwy sposób!

Pastelowy hybrydowy manicure pięknie i szybko — czy to możliwe?

Niewiele osób wie, że baza z kolorem jest produktem typu „dwa w jednym”. Spełnia takie same funkcje jak standardowa baza, a przy tym nadaje płytce wyjątkowego odcienia, dzięki czemu można cieszyć się pastelowymi kolorami hybryd.

Pastelowe bazy hybrydowe mają wiele zalet. Przyspieszają manicure i utwardzają stylizację. Sam proces malowania paznokci przebiega podobnie, jak w przypadku standardowej hybrydy, jednak trwa znacznie krócej.

Jak wykonać hybrydy pastelowymi kolorami samą bazą?

Na początku należy przygotować płytkę paznokcia i ją odtłuścić. Kolejnym krokiem jest aplikacja bazy z kolorem. Zalecana ilość produktu zależy od oczekiwanych efektów. Jest to więc dobre rozwiązanie dla paznokci przy:

  • nadbudowie;
  • przedłużaniu;
  • w okresie ich regeneracji.

Mając już paznokcie pastelowe, hybryda musi być utwardzona w lampie. Ostatnim etapem jest ściągnięcie warstwy dyspersyjnej cleanerem i można cieszyć się piękną stylizacją.

Można zauważyć, że z użyciem pastelowej bazy hybrydowej bez trudu poradzi sobie osoba mniej doświadczona w stylizacji paznokci — nawet taka, która wykonuje ją pierwszy raz w zaciszu własnego domu.

Hybryda pastelowa od Victoria Vynn

Baza z kolorem marki Victoria Vynn dostępna jest w wielu pastelowych kolorach, co jest idealną propozycją dla każdej kobiety, która chce czuć się młodo i podkreślić letnią opaleniznę. Tego rodzaju barwy są bardzo delikatne, przez co uniwersalne i eleganckie, dzięki czemu będą pasować do każdej stylizacji.

Baza z kolorem — piękne i eleganckie paznokcie na każdą okazję

Jak widać, hybryda pastelowe kolory i kobiece stylizacje są hitem w ostatnim czasie. Istnieje jednak sposób, dzięki któremu można poprawić kondycję swoich paznokci, a jednocześnie skrócić czas wykonywania manicure. Dzięki zastosowaniu bazy z kolorem można odżywić swoje paznokcie, wzmocnić płytkę oraz wyrównać lekkie nierówności, ciesząc się jednocześnie pastelowymi kolorami, a co więcej, ten sposób malowania paznokci realnie obniża wydatki na stylizację.