Biżuteria z Onyksem – niezwykła czerń naturalnego kamienia

Efektowna, elegancka i ponadczasowa biżuteria z kamieniami naturalnymi nie wychodzi z mody. Jeśli wybierzesz minerał o neutralnym, ponadczasowym odcieniu zyskasz ozdobę, pasującą do wszystkiego i na każdą okazję. Dodatkowo doskonale wpłynie na samopoczucie, wzmacniając organizm swoją naturalną, płynącą z minerału energią.

Onyks – elegancki, czarny minerał

Niezwykle efektowny kamień naturalny o czarnym odcieniu doskonale komponuje się ze złotem, srebrem, a także tekstylnymi elementami, tworzącymi unikalne ozdoby. Onyks, nazywany kamieniem mądrości wpływa nie tylko na zdolność niezakłóconego koncypowania, ale wzmacnia stanowczość, determinację oraz zdolność do podejmowania trafnych decyzji. Onyks jest kamieniem, idealnym dla osób wytrwałych, które cenią wsparcie naturalnej energii oraz odwagę w podejmowaniu decyzji. Kamień ten doskonale sprawdza się w chwilach trudnych, stresujących, gdy potrzebne jest opanowanie oraz logiczna analiza sytuacji. 

Biżuteria z czarnym onyksem – dla kogo?

Czarny onyks – kamień naturalny jest elementem biżuterii, odpowiednim zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Ten niezwykle efektowny i ponadczasowy kamień szczególnie dedykowany jest osobom, które znalazły się w stresującej, toksycznej sytuacji, potrzebujących wsparcia w dokonaniu pozytywnych zmian. Onyks doskonale wpłynie na wyciszenie ich negatywnych emocji i wspomoże w procesie zakończenia toksycznych relacji, a jednocześnie zminimalizuje osamotnienie. Ten kamień będzie idealnie dopasowany dla osób, którym potrzebne jest szczęście, powodzenie i pozytywna odmiana. Dodatkowo, onyks wpływa na szybką zdolność regeneracji organizmu i zdrowie, dzięki czemu jest doskonałą ozdobą dla osób podczas rekonwalescencji. 

Najpopularniejsze rodzaje biżuterii z onyksem

Szeroki wybór damskiej i męskiej biżuterii z onyksem pozwala na dopasowanie ozdób do swojego typu urody, gustu oraz okazji, na którą chcemy ją założyć. Onyks sprawdza się zarówno w codziennym użytkowaniu jak i na specjalne okazje. Wyjątkowy minerał dostępny jest jako element naszyjników, naszyjników w formie różańca, chokerów, bransoletek, jako zawieszka do zestawów bransoletek. Może występować w roli dekoracji kolczyków, pierścionków, pierścieni. Dzięki swojej ponadczasowości oraz uniwersalnej, czarnej barwie kamień onyks prezentuje się efektownie dla każdego typu urody, warto dobrać jego połączenie ze złotem lub srebrem, nadające efekt ciepłej lub zimnej stylizacji.