Gdzie kupić alkohol na wesele i jaki rodzaj wybrać?

Zdecydowana większość przyjęć weselnych jest zakrapianych alkoholem, a obecność wódki na stołach stało się nijako tradycją. Jednym z nieodzownych etapów przygotowań do uroczystości jest więc zakup trunków, który powinno się zaplanować z wyprzedzeniem. Jaki rodzaj napojów procentowych będzie odpowiedni, ile butelek nabyć i gdzie kupić alkohol na wesele, żeby nie przepłacać? Podpowiadamy!

Jaki alkohol na wesele będzie najlepszy?

Zanim zaczniesz odwiedzać w sklepy w poszukiwaniu najlepszej promocji na trunki, w pierwszej kolejności powinieneś opracować listę zakupów. Coraz częściej na przyjęciach serwuje się różne rodzaje alkoholów, aby trafić w gust każdego gościa. Podstawą jest oczywiście wódka weselna na bieżąco uzupełniana przez obsługę sali. Oprócz tego można spotkać specjalnie wydzielone stoły, pełniące funkcję mini barków. Zazwyczaj ustawia się na nich dobrej jakości wino, whisky, rum oraz odpowiednie szklanki i dodatki do samodzielnego zrobienia drinków.

Zanim zdecydujesz, gdzie kupić alkohol na wesele, warto również sprawdzić, czy dany sklep oferuje specjalne rabaty dla klientów zamawiających większe ilości butelek. Zakup trunków to spory wydatek, a dzięki indywidualnie przygotowanej ofercie weselnej masz szansę zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent.

Alkohol na wesele: https://alejacapone.pl/weselna/

Gdzie kupić wódkę na wesele?

Najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje się wizyta w hurtowni, gdzie ceny są niższe niż przy sprzedaży detalicznej. Dotyczy to zwykle zakupu większych ilości, co często przekracza faktyczne zapotrzebowanie na alkohol na wesele. Alternatywnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze specjalnej oferty weselnej, dostępnej w niektórych sklepach monopolowych. Coraz więcej firm proponuje możliwość kompleksowego zorganizowania trunków według indywidualnego zamówienia.

W ramach takiej współpracy możesz skorzystać z usług specjalisty, który pomoże Ci wybrać rodzaj i odpowiednią ilość trunków. Dodatkowym udogodnieniem jest opcja dowozu zamówienia pod wybrany adres oraz możliwość zwrotu nadprogramowych butelek po weselu.