5 rzeczy, których nie powinno zabraknąć w Twojej szafie

W XXI wieku łatwo jest dobrze wyposażyć szafę. I wcale nie trzeba sięgać tylko po drogie marki – wystarczy dobrze przedstawić swój styl i gust. Ostatnio wracam do starych, sprawdzonych zestawów, które wybieram, gdy nie mam pomysłu, co na siebie założyć. Cały czas uczę się jak być wszechstronną, kupując nowe ubrania i łącząc je ze starszymi, które mam od dłuższego czasu. To jak opracowanie strategii na mecz tenisowy ? Moja najważniejsza zasada to być przygotowanym! Najczęściej planuję co na siebie założyć poprzedniego dnia.  To sprawia, że ​​moje życie jest o wiele łatwiejsze! Jeśli nie masz na to czasu, skorzystaj z moich porad.

Skórzana kurtka i dżinsy

Kiedy miałam 14 lat, moja mama miała świetnie skrojone dżinsy od Levisa, biały t-shirt i skórzaną kurtkę. Myślę, że to był jej najlepszy i ponadczasowy zestaw. Niedługo potem pożyczyłam od niej dżinsy, założyłam własną koszulkę i poczułam się jak profesjonalistka. Od tamtej pory to mój ulubiony zestaw, którego nie można zepsuć.

EASYGOING

Walking around on a rainy evening in Paris! I wanted to go to Suan Thai for dinner, and Dani told me that it was open, buuuuut of course …

Sprawdzona spódnica

Sprawdzony jest także zestaw ze spódnicą. I nie ma znaczenia, jaka to spódnica, o ile masz ją gotową do użycia. Uważam, że spódnice są najskuteczniejsze, gdy gra się proporcjami (na przykład mini spódniczka z długim płaszczem).

Classic Grey Blazer Plus Skirt

On the street at New York Fashion Week. Photo: Angela Datre/Fashionista.

knot, knot. (via Bloglovin.com )

Jeden kolor

Niezależnie od tego, czy wszystko jest czarne, białe, żółte czy fioletowe, upewnij się, że masz w swojej szafie kilka rzeczy w jednym kolorze. Monochromatyczny zestaw po prostu działa! Mam w swojej szafie cały czarny zestaw na ostatnią chwilę i neutralny, kiedy nie mam pomysłu, co na siebie założyć.

Стильные идеи повседневных образов для театра, выставки, ужина в ресторане и выпускного у ребенка!

Femme ou fille bien habillée; comment s habiller classe femme

Look todo preto com um detalhe da skinny scarf

Nadruki

Coś, czego nigdy nie powinno zabraknąć w twojej szafie, to dobry nadruk. Może to być drobny wzór lub kilka charakterystycznych dla Ciebie nadruków. Możesz połączyć je praktycznie ze wszystkim.

The (Free) Trick to Looking Like A Fashion Editor #Womens-Fashion

Leandra Medine, autora del blog Man Repeller, es una de las defensoras del binomio camiseta más piezas lujosas. impartió una clase práctica: la vimos con esta sencilla camiseta de Givenchy, falda de Marni, zapatos de Alaïa, cartera de Proenza Schouler y pulseras de Dannijo.

How to Wear Mixed Prints stripe top and floral trousers

Olivia Palermo Owned Fashion Month—See 28 of Her Best Front Row-Ready Looks - MSGM from InStyle.com

Kate Spade pink floral print dress

Trendy i w sezonie

Dobrze jest mieć kilka rzeczy z aktualnych trendów – czyli coś co jest modne w danym momencie. Nie mówię, że należy trzymać się każdego trendu, ale wybieraj te, które pasują do Twojego stylu.