Koszulki z napisem

Co warto kupić latem 2018 roku? Koszulkę z napisem! Nie może jej zabraknąć w Twojej szafie, ponieważ nada się na każdą okazję: będzie świetnie wyglądać w strojach codziennych, ale także w eleganckich zestawach!

Na wybiegach widzieliśmy każdy kolor, kształt i styl: projektanci traktują czyste koszulki jak płótno, gdzie rysują słowa, slogany oraz przewodnie motywy. Jakie są trendy na lato 2018 roku? Niewątpliwie koszulka z logo jest najmodniejsza: drukowane wielkimi literami, może być głównym punktem Twojego ubioru, detalem, który sprawi, że Twoja stylizacja stanie się niezapomniana!

Koszulkę z napisem możesz założyć do dopasowanych dżinsów, plisowanej spódnicy lub spodenek vintage. Za jej pomocą możesz wyrazić swoje myśli i poglądy. Modne są również koszulki z nazwami ulubionych idoli!

Szukasz idealnej koszulki na lato? Nie przegap naszej galerii.

Gucci T-shirt with paper-bag-waist pants

Get Excited: Milly's Collection for Kohl's Has Landed

Best Outfit Ideas For Fall And Winter How to Make a Sports Jersey Look Stylish (Seriously)

See the blogger outfits that are already ahead of the game this year, and shop the pieces you'll need to re-create them.

Danielle wears: Coat: River Island, Jeans: River Island, Top: River Island, Trainers: Zara, Bag: Whistles Alexandra Haddow -Cosmopolitan.co.uk

21-style-du-monde-copenhagen-day-two