Stroje kąpielowe w stylu retro

Obecne stroje kąpielowe przedstawiają wzory z minionych dziesięcioleci, są silnie naznaczone sylwetkami i stylami przeszłości. Oczywiście zaktualizowane, z prostszymi liniami i ulepszonymi technologicznie materiałami.

Poniżej przedstawiam moje ulubione modele. Może któryś z nich znajduje się Waszej szafie?

Lata ’50

Mój numer 1 to bikini z wysokim stanem w stylu lat pięćdziesiątych. To dekada charakteryzująca się podwyższoną talią i stylowymi ramionami. Jest to idealny strój kąpielowy na włoską plażę. Jak dla mnie 5 z plusem.

Retro one piece with ruffles and cherries bathing suit!

Lata ’70

Bikini w latach siedemdziesiątych wiele odkrywały, poruszały się z ciałem i były niesamowicie wygodne (wreszcie!) Szydełkowane, mocno ozdobione haftem. Do tego biżuteria z muszli, kiedyś ozdoba cyganerii, obecnie najgorętszy trend w tym sezonie.

Hippie Hooray Tali Bikini Top | Billabong US

#Swimsuit

Lata ’80

Stroje kąpielowe lat 80. to prawdopodobnie najodważniejsze stroje kąpielowe w ostatnich dziesięcioleciach. Jednocześnie wysokie i niskie, bez pleców, a odcięcie nogi kończyło się aż nad pasem! Wow! Taki strój kąpielowy można zintegrować z codziennym ubiorem ze względu na jego dwoistość, narzucić na niego spódnicę i traktować go jako body. W tamtych czasach wymagano do niego odważnej biżuterii, szerokich pasków i kolorystycznych akcesoriów w stylu „power”, aż po duży ręcznik plażowy. Rewelacja!

L*Space by Monica Wise #80s

Slide View: 1: Out From Under Peek-A-Boo Ring One-Piece Swimsuit

Amyklinn

Body Glove The Look One Piece if looks could kill, we’d be gonerz bb! Slay in the sun in this sikk one piece featuring brand graphic across the chest, stretchy construction, high cut sides, deep scooped back and cheeky fit across yer bunz #dollskill #sunkissed #swimwear #swimcategory #summer #newarrivals