Znany Lekarz i Grupa LUX MED zapraszają na bezpłatne badania profilaktyczne podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Znany Lekarz i Grupa LUX MED serdecznie zapraszają na bezpłatne badania profilaktyczne podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 28 stycznia na błoniach PGE Narodowego. „Przychodnia WOŚP, Znanego Lekarza i Grupy LUX MED” to stały punkt na mapie finałowego miasteczka WOŚP, a w tym roku specjaliści LUX MED oferują uczestnikom wydarzenia bezpłatne badania profilaktyczne.

W ramach hasła przewodniego tegorocznego Finału – „Tu wszystko gra OK!”, Grupa LUX MED przygotuje specjalną strefę, w której uczestnicy będą mogli skorzystać z profesjonalnej porady medycznej, wykonać badania profilaktyczne i potwierdzić, że w ich organizmie „wszystko gra OK!”.

Jako Znany Lekarz chcemy każdego dnia wpływać na to, żeby opieka medyczna w Polsce zmieniała się na lepsze i była bliżej człowieka. Dlatego 28 stycznia jesteśmy tam, gdzie bije serce całej Polski – na błoniach PGE Narodowego, razem z Fundacją WOŚP i naszym tegorocznym partnerem Grupą LUX MED. I konsekwentnie przypominamy, że regularne i terminowe badania pozwalają odpowiednio wcześniej wykryć  – i często wyleczyć! – choroby, które przez wiele lat mogą nie dawać żadnych widocznych objawów – mówi Piotr Radecki, CEO Znanylekarz.

Partnerstwo Grupy LUX MED i Znanego Lekarza podczas 32. Finału WOŚP to wyraz wsparcia dla idei Orkiestry oraz współpracy na rzecz promocji działań profilaktycznych. Anna Rulkiewicz, Prezeska Grupy LUX MED, podkreśla dumę z udziału w wydarzeniu, które kształtuje świadomość i motywuje do działań profilaktycznych.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest to wydarzenie niezwykle ważne dla nas jako firmy medycznej, która na co dzień dba o zdrowie milionów Polaków. Podczas tegorocznego Finału razem kształtujemy świadomość, motywujemy do działań profilaktycznych i wspólnie budujemy fundament zdrowszej przyszłości dla każdego – podkreśla Anna Rulkiewicz, Prezeska Grupy LUX MED.

W ramach Przychodni WOŚP, specjaliści z Grupy LUX MED zapewnią badania profilaktyczne, takie jak spirometria, lipidogram, analiza składu ciała (BMI), badanie wzroku, pomiar ciśnienia, oraz przegląd stomatologiczny. Dla dzieci i dorosłych dostępne będą także działania edukacyjne, a poczekalnia zostanie zaadoptowana na przyjazne miejsce dla najmłodszych.

Celem 32. Finału WOŚP jest „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Przychodnia będzie czynna w dniu finału, 28 stycznia 2024 roku, a skarbonka na miejscu będzie dostępna dla chętnych do wsparcia fundacji. Możliwe będzie także wpłacanie środków online poprzez eSkarobonkę: link. Razem, dla zdrowia!