Stwórz niezapomniany klimat wigilijnego stołu z Lidl Polska

Święta Bożego Narodzenia to czas magii, spokoju i wyjątkowej atmosfery przy rodzinnym wigilijnym stole. Aby uczynić tę chwilę jeszcze bardziej niezapomnianą, Lidl Polska przygotował szeroki wybór akcesoriów kuchennych, które dodadzą elegancji i funkcjonalności podczas świątecznych przygotowań. Poczuj się jak prawdziwy gospodarz i nakryj do stołu z Lidl Polska!

1. Elegancka zastawa stołowa Chodzież

Dobrze zastawiony stół to kluczowy element świątecznych przygotowań. Lidl Polska oferuje naczynia Chodzież, jednej z najstarszych marek polskiej porcelany. Talerze płaskie, głębokie, salaterki, mniejsze talerze i owalne półmiski – szeroki wybór w supercenie, już od 9,99 zł/szt. Różnorodność kształtów i kolorów pozwoli stworzyć niepowtarzalny zestaw na świąteczny stół.

2. Eleganckie szklanki i kubki

Świąteczny kompot czy sok zaserwuj w eleganckich szklankach z ciemnego szkła lub kieliszkach ze żłobieniami marki Ernesto. Zestaw 4 sztuk dostępny za jedyne 24,99 zł. Duże, świąteczne filiżanki jumbo to propozycja dla miłośników zimowej herbaty z goździkami i pomarańczą, a ich cena to jedynie 12,99 zł/szt.

3. Garnki i patelnie dla pasjonatów gotowania

Wigilijne gotowanie to sztuka, dlatego Lidl Polska proponuje zestawy 3 garnków z pokrywkami marki Ernesto z 50% rabatem, za jedyne 149,50 zł. Na patelniach ze stali szlachetnej Ernesto przyrządzisz smaczne dania wigilijne – dostępne w dwóch rozmiarach: 24 cm (69,90 zł/szt.) i 28 cm (89,90 zł/szt.). Brytfanna z odlewu aluminiowego o pojemności 5,7 l, idealna na soczyste mięsa, będzie dostępna za 99 zł (40 zł taniej).

4. Automat do pieczenia chleba i wyrobu dżemu

Dla pasjonatów pieczenia chleba, Lidl Polska oferuje automat do pieczenia chleba i wyrobu dżemu marki SilverCrest za 199 zł (150 zł taniej). Zestaw zawiera zeszyt z przepisami i praktyczną łyżeczkę z miarką. Zaskocz bliskich domowym chlebem o niepowtarzalnym smaku.

5. Akcesoria kuchenne dla kucharzy-amatorów

Czajniki elektryczne, blendery, formy do pieczenia, wagi kuchenne – sklep Lidl Polska oferuje również szeroki wybór praktycznych akcesoriów kuchennych. Wprowadź nowoczesność i funkcjonalność do swojej kuchni, dzięki dostępnym online i stacjonarnie produktom.

Nakryj do stołu z Lidl Polska i stwórz wyjątkową atmosferę podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Elegancka zastawa stołowa, stylowe szklanki, garnki i patelnie, a także praktyczne akcesoria kuchenne – to wszystko znajdziesz w ofercie już od 4 grudnia. Odkryj magię świąt przy wigilijnym stole z Lidl Polska!