Śnieg, miłość i „Spadające gwiazdy”. Skarpa Warszawska w pierwszej tegorocznej powieści świątecznej!

Sezon świąteczny zwykle zaczyna się wraz z pojawieniem się pierwszej reklamy z ciężarówką Coca-Coli w telewizji. Choć zazwyczaj ma to miejsce w pierwszych dniach listopada, warto zacząć przygotowania do tego magicznego okresu trochę wcześniej. To jest ważne, niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem klimatu domowego ciepła czy entuzjastą sportów zimowych. Teraz jest odpowiedni czas, aby zacząć wybierać z szerokiej oferty zimowych atrakcji i przygotować stos książek do przeczytania. Wydawnictwo Skarpa Warszawska ma propozycje dla każdego – od tych, którzy lubią leniuchować na kanapie, po zapalonych narciarzy.

Nowa powieść „Spadające gwiazdy” autorstwa Fern Michaels to idealna pozycja na zimowe wieczory. Bohaterką tej opowieści jest Emily Ammerman, która od lat wspólnie z rodzicami prowadzi popularny ośrodek narciarski w Kolorado, położony na stokach i trasach Snowdrift Summit. Mimo że naturalnie można by oczekiwać, że Emily przejmie prowadzenie ośrodka po rodzicach, gdy ci odejdą na emeryturę, to jednak coś pcha ją ku dalekim wyzwaniom. Chciałaby poznać życie, wyjechać, zakochać się i znaleźć własną ścieżkę. Czy jest to możliwe?

Niespodziewane wydarzenia mają miejsce kilka dni przed rozpoczęciem sezonu zimowego w rodzinnym ośrodku narciarskim. Emily dowiaduje się, że rodzice planują przejście na emeryturę i przekazanie biznesu w jej ręce. Jednak dziewczyna nie jest jeszcze gotowa na ten krok i próbuje to wyjaśnić rodzicom. Ich stanowczość i opór wobec jej decyzji zaskakują ją. To rodzi konflikty pokoleniowe i trudne decyzje.

Niezwykłe wydarzenia nie ograniczają się jedynie do kwestii prowadzenia ośrodka. W życiu Emily pojawia się Zach Ryder, który jest klientem Emily, ale jednocześnie budzi w niej uczucia, które mogą naruszyć zasady etyki zawodowej.

„Spadające gwiazdy” to nie tylko intrygująca fabuła, ale także ciepła opowieść o dążeniu do samorealizacji, pokonywaniu przeciwności i wyzwań, a także o miłości. To także inspiracja, by nie bać się zmian i być otwartym na nowe możliwości. Ta zimowa opowieść z pewnością rozgrzeje Twoje serce i zagości na Twoim stosiku lektur na chłodne wieczory.

Jeśli jesteś zainteresowany tą książką, możesz ją znaleźć pod tym linkiem: Tutaj znajdziesz książkę.

Fern Michaels to jedna z najpopularniejszych amerykańskich autorek, znana z bestsellerowych powieści obyczajowych i thrillerów. Napisała ponad 170 książek, które wielokrotnie zdobywały uznanie w zestawieniach „The New York Times” i zdobyły serca czytelników na całym świecie, sprzedając się w prawie 200 milionach egzemplarzy. Jest także założycielką Fundacji im. Fern Michaels, która przyznaje stypendia obiecującym studentom.