Przywitaj jesień z oszczędnościami – rabaty do 50% w Lidl Polska

Zmieniający się kolor liści, chłodniejsze noce i zapach pieczonych jabłek unoszący się w powietrzu – to niepodważalny znak nadchodzącej jesieni. Rozpoczynając od poniedziałku, 23 października, sieć sklepów Lidl Polska przygotowała szeroką ofertę produktów z atrakcyjnymi rabatami sięgającymi nawet 50% dla klientów, aby umilić sezon jesienno-zimowy.

Od 23 października w sklepach sieci Lidl Polska pojawią się kurtki zimowe dla całej rodziny. Dla najmłodszych przewidziane są okrycia w różnych wzorach i kolorach, dostępne za jedyne 24,50 zł, zamiast standardowych 49 zł za sztukę. Dla pań dostępne będą modele łączące elegancję i ciepło w cenie 34,50 zł. Natomiast mężczyźni znajdą kurtki pasujące na każdą okazję za 39,50 zł. Oferowane ceny to wynik niewiarygodnych rabatów sięgających aż 50%! Promocyjna oferta zostanie rozszerzona również o ubrania dla kobiet marki Esmara. Od poniedziałku, z 50-procentowym rabatem, będzie można zakupić m.in. kurtki pikowane, bluzy, spodnie dresowe oraz botki na jesienną pluchę. Stylowe swetry z ażurowym splotem kupimy za jedyne 19,50 zł!

Coś dla domu

Również od 23 października, miłośnicy porządków będą mogli zaopatrzyć się w odkurzacz akumulatorowy z technologią cyklonową o mocy 300 W marki SilverCrest. To bezprzewodowe urządzenie, które sprawdzi się przy wykładzinach dywanowych i podłogach twardych dowolnego rodzaju, będzie dostępne w atrakcyjnej cenie – tylko 399 zł. To aż 200 zł taniej od ceny standardowej! Z kolei w sobotę, 28 października, z takiej samej wysokości obniżki skorzystają nabywcy żelazka ze stacją parową o mocy 3000 W marki SilverCrest. Oprócz ciśnienia wynoszącego około 7 barów, zmiennej ilości pary 140 g/min oraz dwóch funkcji jej wyrzutu, żelazko posiada możliwość prasowania również na sucho – a to wszystko za 299 zł. Tego dnia w ofercie jesiennych hitów cenowych znajdą się również mop parowy oraz ręczny odkurzacz parowy o mocy 1500 W marki SilverCrest oraz zestaw do sprzątania „spin & clean” marki Vileda.

Ciepły i komfortowy sen

Od czwartku, 26 października do soboty, 28 października, w sieci sklepów Lidl Polska, można będzie kupić wybrane akcesoria do sypialni 50% taniej. Na chłodniejsze noce sklep zaoferuje pościel z polaru marki LIVARNO w czterech zestawach do wyboru i w trzech różnych rozmiarach, których ceny będą wahać się od 44,50 zł do 54,50 zł. Tyle samo klienci zapłacą za pościel z delikatną flanelą, która dostępna będzie w pięciu zestawach. A dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz wysoką jakość snu, Lidl Polska zaoferuje nakładki na materac w trzech rozmiarach. Klienci sieci będą mogli je kupić w promocyjnym przedziale cenowym – od 59,50 zł do 89,50 zł.

Planer okazji w aplikacji Lidl Plus

Tymczasem na użytkowników aplikacji Lidl Plus czekają dodatkowe 50-procentowe rabaty. Po aktywacji kuponu w czwartek, 26 października, będzie można kupić prześcieradło z dżerseju z gumką marki LIVARNO (90-100 x 200 cm) za jedyne 12 zł. Kolejny dzień to szansa na świeczki Yankee Candle za 15 zł. Natomiast w sobotę, 28 października, z aplikacją Lidl Plus dostępne będą zestawy dwóch ręczników frotte (30 x 50 cm) za 5 zł.

To tylko wybrane produkty z bogatej oferty Lidl Polska. Szeroki wybór artykułów przemysłowych w atrakcyjnych cenach będzie dostępny w sklepach sieci od 23 do 28 października.