Przenieś się do magicznego świata księżniczek z zestawami LEGO® Disney™

Kto, oglądając bajki z uniwersum Disneya™, choć raz nie zamarzył o tym, aby znaleźć się w centrum wydarzeń? Już teraz to możliwe – i to niezależnie od tego, ile masz lat. Wraz z serią LEGO® Disney™ udaj się do magicznego świata niezapomnianych przygód i daj się porwać fantastycznej zabawie!

Królewska muszla Małej Syrenki

Pierwsza propozycja to zestaw LEGO® Disney™ dedykowany pełnoletnim miłośnikom księżniczek. Wszyscy dorośli fani klocków i syrenek mają okazję ułożyć zestaw składający się z ponad 1800 elementów. Mowa o Królewskiej muszli Małej Syrenki. To nie tylko kryjówka Ariel pełna skarbów, ale także skała tronowa króla Trytona i tajemnicza jaskinia Urszuli. Pełno w nich niesamowitych szczegółów, które z pewnością przyciągną wzrok miłośników tej bajki. Nie zabraknie także filmowych postaci. W środku znajdziesz minifigurki księżniczki Disneya Arielki, Kariny, Indiry, króla Trytona i Urszuli oraz minifigurki Sebastiana i Florka. Po złożeniu wszystkich elementów i długich godzinach fantastycznej zabawy Twoim oczom ukaże się imponująca muszla przeznaczona do ekspozycji. Koniecznie znajdź dla niej godne miejsce!

Zamek Belli i Bestii

Jeśli szukasz czegoś dla nieco mniejszych miłośników księżniczek, sięgnij po Zamek Belli i Bestii serii LEGO® Disney™. To zestaw, przy którym doskonale może bawić się nawet cała rodzina! Rozwijające umiejętność logicznego myślenia i kreatywność klocki dają się złożyć w imponującą budowlę. Znajdą się w niej takie detale jak m.in. obrotowy parkiet do tańca, biblioteka z przesuwną drabiną, stół pełen smakołyków czy koń, który może ciągnąć wózek. Nie zabraknie oczywiście minifigurek. Zestaw zawiera Bestię (po zdjęciu głowy Bestia zamienia się w przystojnego Księcia), dwie minifigurki Belli oraz sześć innych znanych postaci. To pozwala na nieograniczoną zabawę, w którą może zaangażować się cała rodzina lub kilka maluchów.

Zamek Kopciuszka i księcia z bajki

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych księżniczek Disneya™ jest Kopciuszek i jej również nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu. Tym razem jest to zestaw dedykowany jeszcze mniejszym szkrabom, bo dzieciom, które ukończyły 5. rok życia. Maluchy będą miały okazję ułożyć Zamek Kopciuszka i księcia z bajki z mnóstwem fantastycznych detali. To m.in. sala balowa z obrotową podłogą, garderoba, szafa z ruchomymi drzwiczkami dla kota i wiele, wiele innych. W tym liczącym ponad 360 elementów zestawie nie zabraknie także minifigurek. Mowa przede wszystkim o tytułowym Kopciuszku, księciu z bajki i Lady Tremaine. Obok nich pojawią się dwie figurki zwierząt – Gus Gus i Lucyfer. W takim towarzystwie można dać się ponieść wyobraźni!

Zamek wspaniałych przygód

Jeśli jedna księżniczka to za mało, można mieć ich aż pięć! Jest to możliwe z zestawem Zamek wspaniałych przygód serii LEGO® Disney™. W pudełku dedykowanym dzieciom powyżej 6. roku życia znajduje się niespełna 700 elementów. Dużo? Mało? Wystarczająco, aby ułożyć zapierającą dech w piersiach budowlę! Zamieszka w niej pięć księżniczek: Arielka, Vaiana, Roszpunka, Królewna Śnieżka i Tiana. Każda z nich będzie miała swój osobny pokój z sypialnią. Nie braknie także takich detali jak chociażby plac zabaw dla zwierzątek z wirującą karuzelą. Ale to wciąż nie koniec niespodzianek! Po ułożeniu klocków da się rozsuwać i zsuwać boki zamku. Dzięki temu może on być otwarty na niesamowite przygody lub też skrywać tajemnice, które nie mogą się dostać w niepowołane ręce. Niesamowita zabawa gwarantowana!

Zamek z Krainy lodu

W świecie klocków LEGO® Disney™ nie ma ograniczeń – także wiekowych. Zestaw Zamek z Krainy lodu może trafić w małe rączki Twojej pociechy już po ukończeniu 2. roku życia. W środku maluch znajdzie 59 elementów, z których ułoży niesamowitą budowlę rodem z mroźnej krainy. Znajdą się w niej m.in. śnieżna zjeżdżalnia, stół, krzesła i wyposażenie kuchenne. Co więcej, zamek można oświetlić za pomocą specjalnego świecącego klocka, który jest sterowny przyciskiem. Nie zabraknie także minifigurek: Elsy, jej siostry Anny i Olafa. Taki zestaw do doskonała okazja do poćwiczenia komunikacji z dzieckiem i wzmocnienia jego umiejętności językowych. Z pewnością pozytywnie wpłynie także na motorykę i kreatywność. Pozwól swojemu maluchowi przenieść się do Krainy lodu i obserwuj, jak fantastycznie się rozwija.

Katamaran Vaiany

W tym zestawieniu nie mogło także zabraknąć jednej z najbardziej odważnych księżniczek. Katamaran Vaiany to zestaw dedykowany dzieciom po ukończeniu 6. roku życia, który składa się z ponad 320 elementów. Za ich pomocą maluchy mają okazję ułożyć statek, który zachwyca. Pełno w nim subtelnych detali, które z pewnością wychwyci oko miłośnika Vaiany. Podwójny kadłub, zdejmowane schronienie, schowek, zdobiony żagiel – to tylko niektóre z nich. Emocji dodają także dwie minifigurki Vaiany i Siny oraz minifigurka delfina. Z ich pomocą można odgrywać dziesiątki scenek i przeżywać niesamowite przygody. Jeśli szukasz zestawu, który zachwyci Twojego malucha, jednocześnie będzie miał pozytywny wpływ na jego kreatywność, Katamaran Vaiany sprawdzi się doskonale!