Mercedes-Benz Safety Experience – szkolenia na miarę najlepszych!

Coraz więcej kierowców udaje się obecnie na szkolenia bezpiecznej jazdy. Jedną z najciekawszych ofert tego typu proponuje Mercedes-Benz. Co można sprawdzić na takim szkoleniu i czego się z niego dowiemy?

Szkolenia bezpiecznej jazdy

Kiedyś mogłoby się to wydawać dziwne – szkolenia z bezpiecznej jazdy? Przecież każdy kierowca zdał prawo jazdy i zna przepisy ruchu drogowego. Okazuje się, że jednak takie szkolenia to dla nich niesamowicie cenne doświadczenie. Oczywiście, podczas jednego dnia człowiek nie nauczy się od razu wszystkich, prawidłowych reakcji w każdych warunkach. Ważne jest jednak to, że uczestnik takiego szkolenia doświadczy na nim wiele możliwych niebezpieczeństw czekających ich na drodze. Warto więc wybierać się na takie spotkania regularnie.

Szkolenie Mercedes-Benz Safety Experience – kto może się na nie wybrać?

Obecnie w naszym kraju istnieje wiele programów oferujących wysoki poziom nauczania bezpiecznej jazdy. Mercedes korzysta na swoim szkoleniu z szarpaków, górek, płyt poślizgowych oraz slalomów, aby oswoić się ze wszystkimi niebezpieczeństwami czekających na kierowców na drodze w najbardziej profesjonalny sposób.

Na szkoleniu korzysta się z aut danej marki, dzięki czemu można przekonać się na własnej skórze jak działają najnowsze systemy bezpieczeństwa znajdujące się w wyposażeniu najróżniejszych modeli Mercedesa.

Szkolenie MB Safety Experience prowadzone jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, których kompetencje wykraczają poza program.

Co więcej, oprócz zajęć praktycznych, odbywa się również część teoretyczna, gdzie dowiaduje się wiele interesujących i przydatnych rzeczy, które następnie można wykorzystać za kierownicą w razie niebezpieczeństwa.

Interesuje Cię szkolenie Mercedes-Benz Safety Experience? Zapisz się już teraz!

Bezpieczeństwo na drodze to niezmiernie ważna rzecz. Warto więc wziąć udział w takim szkoleniu i zwiększyć swoją świadomość w zakresie prowadzenia samochodów. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem, bądź chcesz się dowiedzieć na ten temat więcej wejdź na stronę internetową marki Mercedes. Klienci oraz partnerzy ich oddziału MB Motors Poznań mieli okazję uczestniczyć w takim szkoleniu i sprawdzili swoje umiejętności prowadzenia samochodu na torze w Bednarach. Zebrane tam informacje i doświadczenia zabrali ze sobą do domu.

Opracowanie: Salon MB Motors