Jak osiągnąć lepsze doznania w łóżku i sprawić, żeby seks trwał dłużej?

Kto by nie chciał długiego, namiętnego seksu zakończonego z orgazmem? Niestety, nie zawsze się to udaje. Co możesz zrobić, aby wydłużyć czas zbliżenia i wzmocnić swoją sprawność seksualną?

Jak osiągnąć lepsze doznania podczas seksu – zadbaj o swoje zdrowie

Twoje libido spadło, a sprawność seksualna nie jest już taka jak wcześniej? Sprawdź, czy z Twoim zdrowiem wszystko w porządku. Regularnie, raz do roku powinno się wykonywać morfologię, USG jamy brzusznej i badanie moczu. Od powyżej 45 roku życia konieczne jest również regularne badanie prostaty. Dlaczego należy to robić? Dzięki tym badaniom można wykryć takie choroby, jak cukrzyca, zaburzenia hormonalne, nerwicę bądź choroby układu krwionośnego. Każda z nich mniej lub więcej wpływa na nasz życie łóżkowe

Naturalne afrodyzjaki

Szampan, truskawki, czekolada, trufle, szparagi, owoce morza a nawet dobrej jakości ryby – to właśnie te afrodyzjaki wpływają na pracę męskiego układu rozrodczego. Należy również pamiętać o tym, że wysokoprzetworzone jedzenie, alkohol, nikotyna oraz tłuste i słodkie produkty obniżają nie tylko libido, ale także sprawność seksualną.

Zwróć większą uwagę na swoją partnerkę

Jeżeli chodzi o osiąganie jak najlepszych doznań to przeważnie kobiety potrzebują więcej czasu i uwagi podczas seksu niż mężczyźni. Skup się więc na potrzebach swojej drugiej połówki – bez stymulacji. Dzięki temu wzmocnisz swoje pożądanie i wydłużysz czas trwania seksu.

Wypróbuj dedykowane wibratory do łechtaczki od SecretPlace – wyselekcjonowne propozycje, które wprowadzą wasz seks na wyższy poziom. 

Wypróbuj technikę trzech palców

Jeżeli czujesz, że zbliża się orgazm, wykorzystaj technikę trzech palców. Technika ta znana jest z Kamasutry. Polega ona na uciskaniu trzema palcami przez kilka sekund punktu w centralnej części krocza – między odbytem a jądrami. Technika ta pozwala opóźnić wytrysk nawet o kilkanaście minut!

Edging

Przy wydłużeniu czasu trwania stosunku dobrym sposobem może okazać się edging. Jest to technika, która polega na odwlekaniu momentu osiągnięcia orgazmu. Co prawda wymaga ona praktyki, ale jest to bardzo satysfakcjonujące rozwiązanie. Edging nie tylko opóźnia dojście, ale również go potęguje.

Masturbacja

Tu nie chodzi o to, aby zamiast seksu z drugą połówką zacząć się masturbować. Długie okresy bez seksu – u każdego mężczyzny jest on inny – przyczyniają się do szybkiego wytrysku podczas stosunku. Jeżeli więc między Tobą a partnerką od jakiegoś czasu nie doszło do zbliżenia, a niedługo planujesz taką chwilę, zadbaj o to abyś mógł w pełni się na tym skupić.

Zmiana pozycji

I to częsta! Jeżeli od samego początku wybierzecie ulubioną pozycję, przy której zawsze dochodzisz to z pewnością stosunek nie będzie długo trwał. Wypróbuj nowych pozycji – najlepiej w momencie kiedy zaczynasz zbliżać się do orgazmu.

Suplementy diety

Niektórzy mogą pomyśleć, że to mity – wręcz przeciwnie. Jeżeli masz problem z przedwczesnym wytryskiem to pamiętaj, że nie jesteś w tym sam. Okazuje się, że wiele osób potrzebuje wsparcia w tej sprawie. Na rynku dostępne są różne suplementy diety, które mają na celu poprawić ukrwienie i dotlenieni ciał jamistych w penisie. Dzięki temu Twoja sprawność seksualna znacznie się polepszy. Jeżeli zdecydujesz się na suplementację to pamiętaj o konsultacji z lekarzem.

Odwiedź butik erotyczny Secretplace i spełniaj swoje fantazje.