Gdzie warto studiować kosmetologię?

Kadra naukowa Instytutu Kosmetologii w Łodzi to wyjątkowej klasy specjaliści w swojej dziedzinie. Wśród nazwisk zobaczyć można wybitne osobowości z tytułami profesorów zwyczajnych i nauk medycznych. Specjalistyczna wiedza poparta ogromnym doświadczeniem jest przekazywana studentom na zajęciach na kierunku Kosmetologia. Łódź jest wyjątkowym miejscem, w którym z pewnością warto studiować i zdobyć zawód kosmetologa. Na czym polega fenomen Łodzi? To miasto ma coś wyjątkowego w sobie, czego nie znajdziemy nigdzie indziej.

Doświadczona kadra naukowa składająca się z wybitnych specjalistów jest doskonałym sposobem na teoretyczną i praktyczną naukę zawodu kosmetologa. Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, która prowadzi kierunek Kosmetologia Łódź, ściśle współpracuje z najlepszymi fachowcami z zakresu nauk medycznych. Uczelnia obecnie kształci ponad tysiąc studentów. Są oni rozlokowani na różnych kierunkach na studiach I i II stopnia, jednolitych studiach magisterskich oraz drugie tyle na studiach podyplomowych.

Kosmetologia Łódź

Doskonały odbiór Uczelni w środowisku kosmetologów, to także zasługa programu studiów. Został on skonstruowany w taki sposób, by absolwenci, obok niezbędnej wiedzy teoretycznej, encyklopedycznej, a także praktycznej byli przygotowani do swojej kariery zawodowej. Sytuacja w branży dynamicznie się zmienia. Kosmetologia Łódź kształci kadrę zawodową, która jest w pełni przygotowana do sprostania aktualnym wymaganiom rynku pracy.

Pod wieloma względami uczelnia wyprzedza konkurencję, a kosmetologia to studia w Łodzi, na które rekrutują się chętni z całego regionu, a nawet ze znacznie oddalonych zakątków. Przybywają tu chętni praktycznie z całej Polski.

Kosmetologia – studia na „szóstkę”

Wiedza teoretyczna jest przekazywana przez najwyższej klasy specjalistów. Oprócz teorii studenci mają okazję uczestniczyć w zajęciach praktycznych, w profesjonalnie urządzonych pracowniach specjalistycznych. Do takich miejsc należy pracownia kosmetologii pod patronatem KLAPP COSMETICS i pod patronatem PEEL MISSION. Przyszli pracownicy gabinetów masażu i spa pod patronatem HABYS uczą się zawodu w doskonale wyposażonej sali. Przyszli adepci podologii działają pod patronatem PODOPHARM I IQ NAILS. Pracownia trychologii działa pod patronatem marki HAIRMAX. Studenci, którzy nauczyli się pracować na preparatach firm patronackich, kontynuują wykorzystywanie tych samych środków i kupują je do pracy z klientami. Kosmetologia w Łodzi zdobyła patronaty najlepszych producentów profesjonalnych kosmetyków do zabiegów spa, pielęgnacji stóp i skóry głowy.

Jeżeli szukasz uczelni, która doskonale przygotuje do zawodu, wybierz Kosmetologię w Łodzi. Kierunek otrzymał właśnie ocenę pozytywną na najdłuższy możliwy okres czasu – na sześć lat! Jest to ukoronowanie wysiłków uczelni w drodze do zdobycia jak najlepszej pozycji w edukacji studentów. Teoria i praktyka na najwyższym poziomie została doceniona przez specjalistów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz