Fryzury z lat 90 znowu królują na wybiegach. Jak stworzyć takie cudo na głowie?

Z pewnością zauważyłaś, że moda z lat 90 wraca do łask. Fryzury z tego okresu znowu zaczynają królować na wybiegach modowych, a za nimi pragnie je mieć coraz szersza rzesza kobiet. Wspólnie z jeansami, dzwonami, koszulkami typu tye-die pojawia się kolorowy makijaż i modne stylizacje włosów. Zatem jak najłatwiej stworzyć fryzurę jak z lat 90?

Z pewnością zauważyłaś, że moda z lat 90 wraca do łask. Fryzury z tego okresu znowu zaczynają królować na wybiegach modowych, a za nimi pragnie je mieć coraz szersza rzesza kobiet. Wspólnie z jeansami, dzwonami, koszulkami typu tye-die pojawia się kolorowy makijaż i modne stylizacje włosów. Zatem jak najłatwiej stworzyć fryzurę jak z lat 90?

Fale na włosach znów na topie

Z czym kojarzą Ci się lata 90? Szaleństwa na parkiecie, odważne ubrania, oryginalne stylizacje ubrań i wyjątkowo piękne fryzury. Lata 90 wracają dzisiaj do łask w zmodernizowanej odsłonie wraz z całym swoim dobytkiem w postaci elegancji i szaleństwa. Fale na włosach to absolutnie gorący trend, na który może pozwolić sobie właścicielka każdej długości włosów – krótkich, półdługich i długich. Zależy Ci na efekcie jak z salonu fryzjerskiego? To jak najbardziej możliwe! Wszystko da się zrobić przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi fryzjerskich fryzomania.pl. Z pewnością pomoże Ci prostownica. Za jej sprawą będziesz w stanie wykonać bardzo elegancką lub nieco szaloną fryzurę. Czynność ta nie wymaga większego wysiłku. Łapiesz grubsze pasmo włosów pomiędzy płytki i przekręcasz urządzenie na zewnątrz pionowo aż do końcówek. Potem możesz już dowolnie stylizować loki na przykład poprzez delikatne rozczesanie użycie lakieru do włosów lub nieco niesforne roztrzepanie pasm za pomocą dłoni i palców. Wybierzesz sposób, który bardziej pokochasz.

Wywiń elegancko końce włosów

Bardzo długo w topie fryzur lat 90 utrzymywała się fryzura z cechująca się dużą objętością i z wywiniętymi na zewnątrz końcówkami. Absolutnie koniecznie miały je największe gwiazdy kina, śpiewaczki czy modelki. A dzisiaj możemy podążać ich śladem i wykreować takie cudeńko w zaledwie kilka chwil przy użyciu profesjonalnego urządzenia. Oczywiście przychodzi na tu na myśl prostownica. Warto jednak zwrócić uwagę, że istnieje rozwiązanie bardziej bezpieczne dla włosów i zaawansowane technologicznie niż tradycyjne, standardowe prostownice. Jest nim prostownica parowa, która stworzy nam fale za pomocą pary wodnej.

Bezkonkurencyjne w segmencie prostownic są modele Elipsis 3000 https://www.fryzomania.pl/babyliss-pro-bab3000epe-elipsis-3000-prostownica-do-wlosow.html oraz SteamPod 3.0 https://www.fryzomania.pl/loreal-steampod-30-prostownica-parowa-do-wlosow.html – doskonałym zarówno do profesjonalnego, jak i domowego użytku. Jest ona wyposażona w nowoczesną technologię Steam Tech. Korzysta z pary wodnej, dzięki której włosy nie wysuszają się, ponieważ wilgoć zatrzymywana jest w kosmykach. Efektem są super gładkie włosy i zmniejszona podatność na puszenie się nawet przy dużej wilgotności powietrza. Testy producenta wykazały, że urządzenie pozwala na bezpieczniejszą stylizację i zmniejszenie ryzyka uszkodzenia włosów.

Wyjątkowa fryzura – modern mullet

Z pewnością słyszałaś o dającej szerokie pole do popisu i wiele możliwości stylizowania fryzurze nazywanej „modern mullet”. To ułożenie włosów jest absolutnie nietuzinkowe i zachwycające. Dodaje kobietom oryginalności, pewności siebie i sensualności. Na czym polega modern mullet? To wielowymiarowy, powalający kolor i zdecydowane cieniowane: krótko włosy z przodu, długo z tyłu. Cieniowanie zaczyna się nad uchem i daje efekt lekkości. Z powodzeniem wykonamy tę fryzurę na włosach falowanych i prostych. Do tego koniecznie odważne kolory pasemek na przykład niebieskie lub żółte. Mieszamy je ze sobą i płynnie przechodzimy pomiędzy nimi. Wykona to fryzjer specjalista, w Ty w domu będziesz mogła się zająć dowolnym układaniem włosów w fale czy proste pasma. To tylko jedna z niewielu propozycji fryzur lat 90. Możesz zainspirować się i za pomocą prostownicy Elipsis lub SteamPod tworzyć własne interpretacje i wariacje mody lat 90.