Czym cechują się płaszcze Patrizia Orini? Czy warto mieć je w swojej szafie?

Patrizia Orini to marka, która na polskim rynku pojawiła się stosunkowo niedawno, ale już zdążyła zdobyć sporą popularność. Cenią ją sobie kobiety poszukujące wysokiej jakości materiałów i efektownego wzornictwa. Na szczególną uwagę zasługują płaszcze Patrizia Orini. Czym się charakteryzują i czy warto mieć je w swojej szafie?

Krótka charakterystyka marki Patrizia Orini?

Patrizia Orini to marka premium, która powstała jako córka marki ROTEX w roku 2015. Produkty, które są nią sygnowane wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Są dopracowane w każdym calu. Typowe dla marki Patrizia Orini są płaszcze o klasycznym, ponadczasowym kroju. Z drugiej strony oferuje ona coraz częściej również modele bardziej oryginalne, które są inspirowane najnowszymi trendami. Ubrania Patrizia Orini powstają z wysokiej jakości materiałów i są bardzo solidnie wykonane. Stanowią idealny wybór dla najbardziej wymagających klientek. 

Płaszcze Patrizia Orini, które warto mieć w swojej szafie

Patrizia Orini to marka, która ma w swojej ofercie całkiem sporo ciekawych modeli płaszczy. Znaleźć je można m.in. w ofercie sklepu internetowego https://maleni.pl/pl/producer/Patrizia-Orini/21. Oto kilka najciekawszych propozycji.

  1. Długi płaszcz damski z kapturem Konstancja – w wersji brązowej lub czarnej. Trudno o lepszy wybór dla miłośniczek klasyki. Tego typu okrycie wierzchnie pasuje w zasadzie do wszystkiego. Jest stylowe i eleganckie, a jednocześnie wygodne. 
  2. Płaszcz damski w klasyczną pepitkę Viola – ten wzór nigdy nie wyjdzie z mody. Wbrew pozorom pasuje niemal każdej kobiecie. Warto mieć w swojej szafie także i taki model sięgający kolan. To płaszcz idealny do biura i nie tylko. 
  3. Elegancki płaszcz dwurzędowy Sarsa – w wielu wariantach kolorystycznych do wyboru. Z pewnością każda kobieta znajdzie model odpowiedni dla siebie. Okrycia wierzchnie dwurzędowe są niewątpliwie bardzo eleganckie, ale dobrze sprawdzają się nie tylko podczas specjalnych okazji. To dobry wybór także na co dzień. 
  4. Wiosenny płaszcz damski Salma – chabrowy, zielony, czarny, beżowy lub kamelowy. Kolejna klasyczna propozycja w postaci płaszcza sięgającego do kolan, wyposażonego w pasek z klamrą. To model dwurzędowy.
  5. Przeznaczony na okres przejściowy płaszcz Estera – klasyk w ofercie marki Patrizia Orini. Model ten jest wiązany w pasie, nie ma guzików. Jednak w żaden sposób nie wpływa to negatywnie na jego funkcjonalność. 

Marka cały czas intensywnie pracuje nad poszerzeniem swojego asortymentu. Warto więc ją śledzić.