Wizytówki na prezent? Idealny pomysł dla nowego przedsiębiorcy

Branża handlowo-usługowa jest dziś bardzo wymagająca. Firmy prześcigają się w pomysłach na przechwycenie klienta i nieustannie próbują jak najdłużej go przy sobie utrzymać. Identyfikacja wizualna to niezwykle ważny element w biznesowej strategii. Chcesz zachęcić do skorzystania z oferty swoich klientów? Zaprojektuj wyjątkowe wizytówki online.

Wizytówki – dlaczego są tak ważne?

Może się wydawać, że w dobie szybkiego dostępu do sieci wizytówki nie mają aż tak dużego znaczenia. Nic bardziej mylnego! To znakomite narzędzie promocyjne, które wydeptuje ścieżkę do Twojego miejsca w sieci i na mapie miasta. To także świetny sposób na reklamę raczkującego biznesu, a więc idealne dla początkującego przedsiębiorcy. Nie wymagają dużych nakładów finansowych, a przynoszą świetny efekt.

Co powinna zawierać wizytówka?

Na wizytówce musisz umieścić najistotniejsze dane swojej firmy. To taka reklama w skondensowanej formie, która musi zachęcić klienta zarówno wyglądem, jak i przemyślaną treścią. Jeśli brak Ci pomysłu na swój projekt, wykorzystaj kreator wizytówek za darmo dostępny na stronie marki Uwolnij Kolory. Na kartoniku nie powinno zabraknąć takich informacji jak:

  • imię, nazwisko, stanowisko,
  • logo i nazwa firmy,
  • dane adresowe,
  • numer telefonu oraz adres e-mail,
  • adres strony internetowej
  • ewentualne miejsca w social mediach
  • motto przewodnie firmy

Nie ma żadnej różnicy między wizytówką osobistą a firmową – obydwie muszą być spójne wizualnie, a przede wszystkim nie przytłaczać nadmiarem treści.

Jak zaprojektować wizytówkę?

Zanim przystąpisz do pracy w edytorze, zbierz wszystkie dane niezbędne do umieszczenia w treści. Projekt wizytówki powinien być prosty, pozbawiony wielu elementów graficznych, o ile nie wymaga tego Twoje stanowisko. Jeśli chcesz zamówić wizytówki tanio, odwiedź stronę marki Uwolnij Kolory. Znajdziesz tam mnóstwo tematycznych szablonów, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Zanim nastąpi wydruk wizytówek, musisz zatwierdzić projekt. Modyfikuj swoje pomysły w edytorze online aż do momentu osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów. Jeśli uznasz, że masz już perfekcyjne wizytówki, zleć je do realizacji profesjonalistom.

Wizytówki na prezent? Czemu nie!

Chcesz zaskoczyć nowego przedsiębiorcę oryginalnym podarunkiem? Wizytówki doskonale sprawdzą się jako symboliczny prezent. Jeśli tylko znasz wszelkie dane, a także oczekiwania wizualne obiecującego przedsiębiorcy, pokuś się o samodzielny projekt.

Do prezentu możesz dołączyć personalizowany fotokubek. To praktyczny produkt, który umili trudne początki, a jego zawartość złagodzi stres. Zaprojektuj autorski kubek do pracy i podaruj w prezencie. Może to być kubek z logo – jeśli takim dysponujesz, albo osobisty kubek z nadrukiem.

Mówią, że diabeł tkwi w szczegółach? To prawda! Jeśli chodzi o upominki, warto zastanowić się nad każdym elementem, by finalnie tworzyły spójną całość. Powyższe gadżety firmowe będą zapowiedzią znakomitej działalności i miłym zaskoczeniem dla odbiorcy.