Poznaj rozwiązanie na życiowy kryzys, czyli o bezpieczeństwie Access Bars® w pigułce

Access Bars® – wciąż dla wielu tajemniczo brzmiąca nazwa, a dla tysięcy ludzi prawdziwe remedium na życiowy kryzys, stany depresyjne, wypalenie zawodowe, kompleksy, frustracje i lęki… Proces, który pomaga na nowo poczuć życiową energię wcale nie jest taki tajemniczy, a do tego jest w pełni bezpieczny zarówno dla dorosłych, jak i nawet dla dzieci.

Proces, który za moment przybliżymy, znany jest na całym świecie od ponad 30 lat. W Polsce wciąż wiele osób przekonuje się do tej techniki, ale znaczna większość już po pierwszym kontakcie z Access Bars® zauważa pozytywne efekty. 

Na czym polega Access Bars®?

W stanach Zjednoczonych Access Bars® otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała, dlatego w pełni bezpiecznie i z rekomendacji najlepszych specjalistów stosowany zaczął być także w Polsce. To specjalny proces, który jest uznawany jako remedium na ogólnie pojęty życiowy „dołek”. Czyli dokładnie na co?

Wiele osób odczuwa różnego rodzaju stany, które wpisują się w ogóle stwierdzenie „kryzys” lub „wypalenie”. To zazwyczaj nadmierny stres, bezsenność, ogólne osłabienie, stany depresyjne lub lękowe, ciągła frustracja, brak życiowej energii, kompleksy, niezdiagnozowany ból i napięcia w ciele. Często kobiety borykają się z uciążliwymi miesiączkami czy skutkami menopauzy. Na to wszystko wskazany jest  Access Bars®.

Jak przebiega Access Bars®? Technika jest w praktyce bardzo przyjemna i głęboko odprężająca, bo polega na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie człowieka, w których kumulują się wspomniane negatywne odczucia, emocje, stany, a nawet i po prostu myśli. Osoba, która wykonuje Access Bars® robi to w taki sposób, że niespełna godzinna sesja zamienia się w czas pełen głębokiego odprężenia i relaksu, jakiego nie daje żaden masaż!

Czego spodziewać się po Access Bars®?

Efekty Access Bars®, co potwierdza około 70% osób już po pierwszej sesji, są natychmiastowe i wyraźnie odczuwalne. Większość wskazywanych korzyści to głębokie odprężenie, zanik napięcia mięśniowego, redukcja bólu, lepsza jakość snu, wzrost koncentracji i kreatywności, spadek rozdrażnienia, przypływ energii i poczucia własnej wartości. 

Access Bars® stosowany jest też u dzieci i młodzieży. W tym przypadku sesja jest krótsza, a często odbywa się też w towarzystwie dorosłych, którzy mogą nauczyć się na specjalnym szkoleniu techniki Access i stosować ją razem ze swoimi pociechami. U małoletnich Access Bars® pomaga przede wszystkim poradzić sobie z brakiem koncentracji, bezsennością, frustracją, natłokiem stresu w szkole, nawiązaniem kontaktów rówieśniczych.

Bezpieczeństwo procesu Access Bars® 

Najczęściej boimy się tego, co nieznane. Każda innowacyjna technika bezpośredniej pracy z naszym ciałem może budzić obawy. Tak też jest w przypadku  Access Bars®, kiedy to klienci często pytają o ewentualne skutki uboczne. Wątpliwości rozwiewa Maja Lesińska, założycielka Natural Flow  w Gdańsku i certyfikowana facylitatorka Access Consciousness®, Access Bars®, Access Energetic Facelift® i Access Body Process® z wieloletnim doświadczeniem. – Nie ma żadnych przeciwskazań do tego by otrzymać sesję Access Bars®. Można być chorym, można przyjmować leki, nawet psychotropowe i można być w różnych stanach psychofizycznych. Sesja Access Bars® jest bezpieczna dla osób w każdym wieku od niemowlęctwa po ostatnie godziny życia – mówi Maja Lesińska.

Spotkanie z Access Bars® to kilkadziesiąt minut głębokiego odprężenia. Każdą sesję rozpoczyna  rozmowa, choć nie jest ona konieczna. Wszystko o czym rozmawia klient z facylitatorem pozostaje w „czterech ścianach”. Przeciwwskazaniem do sesji jest bycie pod wpływem alkoholu lub środków odurzających (narkotyki). Access Bars® to proces oczyszczający umysł i ciało, więc wpływ jakichkolwiek używek zaburza cały sens tej techniki. Natomiast Access Bars® wskazane jest jako WSPARCIE wychodzenia z nałogu w drodze terapii.

Niezależne badania potwierdzają bezpieczeństwo Access Bars®. Dr Jeffrey Fannin w 2015 roku udowodnił, że zaledwie jedno spotkanie z Access Bars® przynosi ten sam efekt, co głęboka medytacja. Dr Terrie Hope dwa lata później na łamach czasopisma „Journal od Energy Psychology” wskazała, że Access Bars® obniża średnio między 82-85% objawy stanów lękowych i depresyjnych u osób, które korzystają z tego procesu.

Podsumowanie

Jeśli bezskutecznie poszukiwałaś/eś rozwiązania swoich problemów z brakiem chęci do życia, brakiem energii, ciągłego rozdrażnienia czy bólem, którego nikt nie potrafił zdiagnozować i wyleczyć, to prawdopodobnie Access Bars® jest procesem, który pomoże przejść przez trudny czas w życiu. Przez ponad 30 lat ta technika pozwoliła wyjść z życiowego „dołka” tysiącom ludzi w całej Polsce. To też proces, który pokochali mieszkańcy Pomorza (ale nie tylko! Maja Lesińska z kursami podróżuje po całej Polsce), gdzie Access Bars® wdraża facylitatorka z wieloletnim doświadczeniem – Maja Lesińska. Bezpieczeństwo sesji jest gwarantowane zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Potwierdzają to niezależne i branżowe źródła naukowe. 

Natural Flow – dane kontaktowe

Tel.: 881 600 151

Email: maja@natural-flow.pl