Polacy chętnie kupują nowe mieszkania – Wrocław w ścisłej polskiej czołówce

Trwający od wielu miesięcy boom na mieszkania ma się dobrze, a wywołane koronawirusem zawirowania nie wpłynęły na spadek zainteresowania nabyciem wymarzonego lokum. Decyzje o zakupie wynikają zarówno z chęci zamieszkania „na swoim”, jak i założeń inwestycyjnych – to obecnie jedna z najpewniejszych lokat kapitału na rynku. Jak prezentują się obecnie nowe mieszkania? Wrocław jest pełen ciekawych projektów deweloperskich.

Rodzinne nowe mieszkania – Wrocław w kameralnej odsłonie

Nie sposób określić jednego, uniwersalnego klucza, za którym podążają osoby planujące zakup mieszkania. Choć jednym z decydujących czynników jest przede wszystkim cena (średni koszt metra kwadratowego w stolicy Dolnego Śląska osiąga już wartość 8 000 złotych), wymarzony dom musi spełniać również szereg innych warunków, związanych z metrażem czy komunikacją z resztą miasta.

Inwestycja Bulwar Drobnera we Wrocławiu – Mój DOM

O ile bliska odległość dla centrum jest szczególnie istotna dla miłośników miejskiej aury, rodziny z dziećmi chętnie decydują się na nieco bardziej podmiejskie osiedla, w której za podobną cenę można kupić mieszkanie o większej powierzchni.

Jedną z dzielnic najchętniej wybieranych przez młode małżeństwa (i nie tylko) jest Zakrzów. Miejsce to oferuje kompletną miejską infrastrukturę, zapewniając przy tym spokój i kameralną atmosferę. Jedną z inwestycji w tej części miasta jest osiedle Nova Stoczniova, oferująca szeroki wybór metraży i pokojów, które z pewnością spełnią oczekiwania całej rodziny.

A może ścisłe centrum?

Mieszkania na peryferiach przyciągają zainteresowanych przystępną ceną i kameralną aurą. Jednakże, dla wielu osób atrakcyjna lokalizacja oraz krótsze czasy dojazdów stanowią najważniejsze kryterium wyboru nowych czterech kątów. Należysz do osób, dla których możliwość skorzystania z oferty miasta stanowi jedno z kluczowych czynników podczas zakupu? Nowe mieszkania we Wrocławiu z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Wśród ciekawych propozycji tego typu warto wymenić Pixel House, znajdujący się przy ulicy Legnickiej, która stanowi jedną z najważniejszych arterii stolicy Dolnego Śląska. Przy Legnickiej znajduje się wiele biurowców, centrum handlowe i liczne punkty usługowe, jest to także ważne miejsce na komunikacyjnej mapie miasta – z ulicy tej bez trudu dostaniemy się do pozostałych części Wrocławia.

Prestiżowe apartamenty przy Odrze

Szukasz wyjątkowego apartamentu w najwyższym standardzie, którego nie zapewnią Ci inne nowe mieszkania? Wrocław przygotował dla Ciebie coś wyjątkowego – Bulwar Drobnera to 17 prestiżowych apartamentów o powierzchni od 47 do 300 metrów kwadratowych, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie majestatycznej Odry. To propozycja dla osób, które dokładnie wiedzą, czego szukają, a cena za wyjątkowy luksus nie gra dla nich roli.

Zapoznaj się z inwestycjami Mój Dom

Deweloper Mój Dom to znana i solidna marka na wrocławskim rynku, która buduje osiedla dostosowane do potrzeb wszystkich konsumentów. W historii zrealizowanych przez markę projektów znajdują się inwestycje o zróżnicowanej cenie i metrażu – już dziś odwiedź stronę Mój Dom i wybierz lokal, który pomoże spełnić Ci marzenie o własnych czterech kątach.