Piekarnik rodem z naszych snów

Dobrze wyglądająca kuchnia jest sercem każdego nawet najmniejszego mieszkania. W niej spędzamy całe multum czasu, przygotowując posiłki dla siebie, swojej rodziny albo przyjaciół. Odpowiednio wyposażona w różnorodne oraz niezbędne sprzęty umożliwi nam zrobienie zwykłej kawy a także kilkudaniowego obiadu dla wielu gości. Najważniejszą sprawą jest to, by była stosunkowo obszerna oraz ergonomicznie zaprojektowana, bo to ułatwi nam życie na wiele lat. Trzeba też pomyśleć o wyposażeniu jej w takie sprzęty, dzięki którym robienie kolacji stanie się przyjemnością. Możliwości, jakie daje nam obecnie handel, są praktycznie nieskończone. Wystarczy tylko dobrze się zastanowić i podjąć takie decyzje, które nas zadowolą. Sprzęt, wystrój meblarski, kolor ścian, armatura, talerze, garnki, itp., to wszystko powinno stanowić w miarę spójną całość.

  1. Inwestycja w kuchnię musi mieć ręce i nogi
  2. Piekarnik retro. subtelny styl  w najlepszym wydaniu
  3. Piekarnik retro z najwyższej półki
  4. Szczegóły mają wielkie znaczenie

Inwestycja w kuchnię musi mieć ręce i nogi

To, jak ostatecznie będzie wyglądała nasza kuchnia, zależy tylko i wyłącznie od nas. Jeśli nie dysponujemy odpowiednio sprecyzowaną wizją, możemy sięgnąć po pomoc profesjonalnego projektanta lub projektantki wnętrz. Takie postępowanie ma tę zaletę, że może on pomóc nam rozwiązać różne nietypowe problemy, jakie mogą się pojawić podczas wyposażania kuchni. Innym rozwiązaniem może być dogłębna analiza różnych blogów oraz vlogów internetowych, proponujących gotowe rozwiązania utrzymane w różnorodnych stylistykach. Jedną z opcji, które na pewno warto wziąć pod uwagę, jest styl retro. Może to być np. klimat rustykalny, secesyjny, czy też po prostu to, co dziś określa się mianem vintage. Odpowiednio dobrane przedmioty oraz sprzęty AGD na pewno pomogą nam zrealizować nasze marzenia, o kuchni rodem z naszych snów.

Piekarnik retro. subtelny styl  w najlepszym wydaniu

Decydując się na kuchnię w stylu vintage, musimy do niej koniecznie znaleźć piekarnik retro. Nie jest to najłatwiejsze zadanie, ale od czego mamy wyszukiwarki internetowe. Jedną z firm, która może nam zaproponować tego typu rozwiązania, jest Lofra.pl. Ich witrynę internetową bez trudu znajdziemy w sieci. Ta założona w 1956 roku firma produkuje, m.in.: piekarniki w stylu vintage, okapy, lodówki, płyty do zabudowy. a także kuchenki gazowe, itp. Pełne portfolio ich możliwości znajdziemy na ich stronie w sieci. Co ważne, produkty nie należą do najtańszych, ale są wyśmienicie zaprojektowane oraz wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Wysoka jakość materiałów, z których stworzony jest piekarnik vintage, czy też np. okap do kuchni, nie podlega żadnej dyskusji. Zakupy u nich są gwarancją tego, że nabywamy produkt, który przetrwa długie lata. Warto więc zainwestować w komfort oraz spokój, zwłaszcza we własnej kuchni.

Piekarnik retro z najwyższej półki

Dlaczego więc warto nabyć piekarnik retro do zabudowy, rodem ze słonecznej Italii? Otóż, oprócz tego, że jest on bardzo dobrze zaprojektowany oraz wykonany z odpowiedniej jakości komponentów, może on także pomieścić sporo potraw. Pojemność piekarnika wynosi bowiem aż siedemdziesiąt litrów. Dysponuje on także dziewięcioma różnymi programami, dzięki którym grillowanie, pieczenie, smażenie, czy też przygotowanie potrawy z rożna, itp., nie będzie żadnym problemem. Maksymalną temperaturą jaką możemy w nim uzyskać jest dwieście pięćdziesiąt stopni Celsjusza. Drzwiczki piekarnika są wykonane z trzech warstw szkła, co gwarantuje mniejszą utratę ciepła. Całość jest zaprojektowana tak, że podczas pieczenia można go spokojnie dotknąć, bez obawy o to, że się oparzymy. To może mieć duże znaczenie, gdy w domu są małe dzieci, osoby starsze albo zwierzęta. W piekarniku można operować potrawami, które ważą do piętnastu kilogramów, co ułatwi nam specjalny teleskopowy system wysuwanych prowadnic. Ze względu na zastosowanie specjalnej emalii wewnątrz urządzenia czyszczenie takiego piekarnika jest bajecznie prostą czynnością.

Szczegóły mają wielkie znaczenie

Ważnym aspektem jest także to, że urządzenia Lofry mają klasę wydajności “A”, co oznacza niskie zużycie prądu, przy maksimum wydajności. Możemy je nabyć je w dwóch różnych stylach: “Dolcevita” oraz “Flexo”, przy czym to ten pierwszy jest zdecydowanie bardziej vintage. Istnieje także opcja dobrania odpowiedniego koloru, który będzie lepiej współgrał z naszymi meblami kuchennymi. Obecnie piekarniki retro są dostępne w czterech kolorach. Na stronie producenta można także wybrać jedną z dwóch szerokości piekarnika, czyli sześćdziesiąt albo dziewięćdziesiąt centymetrów. Pamiętajmy o tym, że realizacja naszego zamówienia może zająć od pięciu do dwudziestu jeden dni, a więc decyzję o jego kupnie trzeba podjąć z odpowiednim wyprzedzeniem. Wysoka innowacyjność tego typu piekarnika, połączona z jego klasycznym wyglądem, będzie miłym zaskoczeniem dla nas samych oraz dla naszych gości. Warto więc postawić na to szykowne rozwiązanie, gdyż z pewnością nie zawiedzie nas ono przez wiele lat.