Nowy sposób na zadbanie o skórę – skorzystaj ze świeżych kosmetyków prosto z lodówki

Moda na naturalne kosmetyki nie przemija – i nic dziwnego! Aktywne składy bez zbędnych substancji, które podrażniają skórę lub powodują alergie to najlepszy sposób na to, aby zadbać o siebie. Jeśli jednak w produktach do pielęgnacji chciałabyś uniknąć również konserwantów i syntetyków, wypróbuj kosmetyki z lodówki marki Lost with Botanicals. Przekonaj się, dlaczego warto zapoznać się z tą firmą!

Świeże kosmetyki z lodówki z bogatymi i różnorodnymi recepturami

Dlaczego świeże kosmetyki marki Lost with Botanics są tak dobre dla skóry? Przede wszystkim dlatego, że receptury tworzone są w sposób bardzo przemyślany. Każda kompozycja składników ma wyjątkowe działanie, dlatego też produkty to aktywne formuły, dogłębnie oddziałujące na skórę. Wartościowe oleje roślinne tłoczone na zimno, ekstrakty, witaminy, hydrolaty oraz kwas hialuronowy – kosmetyki z lodówki zawierają to wszystko, producent nie dodaje do nich natomiast wypełniaczy oraz innych sztucznych składników. Zamiast tego świeże kosmetyki z lodówki w składzie mają naturalne surowce, które wspomagają stabilność mikrobiologiczną. Dodatkowo na właściwości produktów wpływa specjalne, ciemnofioletowe szkło, które nie przepuszcza promieni światła widzialnego. Zapobiega to degradacji cząsteczek oraz zmniejszeniu efektywności formuł. Wszystko to sprawia, że kosmetyki marki Lost with Botanics z pewnością docenią świadomi konsumenci, którzy dbają o środowisko oraz swoje zdrowie.

Kosmetyki z lodówki – poznaj ofertę Lost with Botanicals!

Aby móc cieszyć się działaniem świeżych kosmetyków, warto przede wszystkim dokładnie przemyśleć potrzeby skóry. Pamiętaj, że produkty do pielęgnacji należy dobierać ze względu na rodzaj cery, a nie wiek – co ważne, działania antyoksydacyjne warto zacząć jak najwcześniej! Wybierając świeże kosmetyki z lodówki masz dostęp do różnego rodzaju kremów, toników, masek oraz boosterów. W ofercie dostępne są także sera i booster z witaminą C, którego działanie zostało docenione już przez wiele Klientek. Marka nie zapomniała również o kosmetykach z lodówki, które świetnie sprawdzą się podczas codziennego oczyszczania twarzy – jest to przecież jeden z najważniejszych etapów pielęgnacji, który przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych. Asortyment Lost with Botanics przypadnie również do gusty weganom i wegankom – w sklepie wyróżniona została specjalna kategoria, w której umieszczono produkty niezawierające wosku i mleczka pszczelego. Jeśli więc lubisz poznawać kosmetyczne nowości, koniecznie sprawdź markę Lost with Botanics i wypróbuj świeże kosmetyki z lodówki!