Lodówka BEKO z Neonet: doskonały wybór do Twojego domu

Czy właśnie stoisz przed wyborem lodówki do swojej kuchni? Zastanawiasz się, który model będzie odpowiedni? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, na jakie parametry warto zwrócić uwagę. Sprawdź, w jakie praktyczne funkcje i nowoczesne technologie zostały wyposażone lodówki BEKO.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem lodówki?

Zanim zdecydujesz o tym, w jakie nowoczesne technologie ma być wyposażona Twoja lodówka, wybierz dla niej odpowiednie miejsce. Będzie to chłodziarka wolnostojąca czy do zabudowy? Pierwszy rodzaj jest najchętniej wybierany, ponieważ można go ustawić praktycznie w każdym miejscu. Lodówki do zabudowy ukrywają się za frontem meblowym.

Określ też, czy potrzebujesz chłodziarki, czy chłodziarko-zamrażarki. BEKO oferuje zarówno proste modele, jak i wyposażone w najnowsze technologie. Wszystkie lodówki charakteryzuje minimalistyczny, elegancki design, który dopasuje się do nowoczesnych kuchennych wnętrz.

Wybierz pojemną lodówkę do swojej kuchni

Marzysz o dużej chłodziarce, która pomieści wszystkie zapasy żywności? Popularnością cieszą się lodówki BEKO side by side, wyglądem przypominające dużą szafę. Po prawej stronie umieszczono część chłodzącą, a po lewej zamrażalnik. Wnętrze zostało zaprojektowane w sposób umożliwiający optymalne wykorzystanie całej przestrzeni.

Ciekawych rozwiązaniem są też chłodziarki multidoor. W ich górnej części umieszczona jest lodówka, a niżej zamrażalnik. Na środku zwykle nie ma słupka, dzięki czemu można schować w niej nawet bardzo szerokie pojemniki, które nie mieszczą się w standardowych lodówkach.

Lodówki z wydajnym systemem chłodzenia

Podstawową rolą każdej lodówki jest przedłużanie świeżości jedzenia. W tym celu wykorzystuje się znaną technologię No Frost, która zapobiega powstawaniu szronu na ścianach chłodziarki i na produktach spożywczych.

Najnowsze lodówki BEKO z Neonet zostały wyposażone w bardziej nowoczesne rozwiązanie o nazwie NeoFrost, które wykorzystuje dwa obiegi powietrza (osobny dla chłodziarki i dla zamrażalnika). Zastosowano 2-3 niezależne parowniki i wentylatory w jednym urządzeniu. Dzięki temu optymalna temperatura zachowywana jest w obu komorach, a żywność zachowuje świeżość na jeszcze dłużej.

Dodatkowym rozwiązaniem w lodówkach BEKO jest technologia EverFresh+ w jednej z komór. Reguluje ona dokładnie wilgotność powietrza, które wpada do środka przez specjalne kanały. Wpływa także na utrzymanie stałej, niskiej temperatury, nawet gdy drzwi są otwarte.

Energooszczędna lodówka w Twoim domu

Klasa energetyczna lodówki jest podstawowym parametrem, o który warto dopytać sprzedawcę przed zakupem. Jednak producenci chłodziarek idą o krok dalej i wciąż poszukują sposobów, by skutecznie wpłyną na obniżenie Twoich rachunków.

Jednym z takich rozwiązań jest sprężarka inwerterowa, wpływająca na utrzymanie stałej temperatury. Jest wytrzymała i zmniejsza też poziom hałasu pracującej lodówki. Dzięki niej możliwe jest zminimalizowanie wahań temperatur w środku, co bezpośrednio przekłada się na mniejsze zużycie energii.

Jakie praktyczne rozwiązania zastosowano w lodówkach BEKO?

Jedną z podstawowych możliwości jest zmiana kierunku otwierania drzwi – taką opcję posiada każda lodówka BEKO z Neonet. Możesz podjąć się tego zadania samodzielnie, bez obaw o utratę gwarancji. Dodatkowe funkcje, w które zostały wyposażone chłodziarki tego producenta to:

  • jonizator neutralizujący bakterie odpowiadające za powstawanie przykrego zapachu wewnątrz chłodziarki;
  • alarm informujący o pozostawieniu niedomkniętych drzwi;
  • zewnętrzny wyświetlacz, ułatwiający proces zarządzania lodówką;
  • kostkarka do lodu – ręczna lub automatyczna.

Postaw na wysoką jakość i nowoczesne rozwiązania

Najnowsze technologie, które oferują producenci dużego AGD gwarantują zmniejszenie poboru energii, utrzymanie świeżości jedzenia przez dłuższy czas i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Nawet tak podstawowe urządzenie, jak chłodziarka, może poprawić Twój komfort na co dzień. Wybierz nowoczesną lodówkę BEKO w Neonet, a przekonasz się, że korzystanie z kuchni może być jeszcze przyjemniejsze!