Jak sprzedawac ubrania na Vinted?

Cierpisz na nadmiar ubrań i nie wiesz co z nimi zrobić? Zaloguj się na Vinted pl – to rozwiązanie zgodnie z zasadą Zero Waste oraz Slow Fashion, która brzmi: „Nie wyrzuca, tylko oddaj lub sprzedaj”. Niechciane ubrania możesz oddać do komisu, sprzedać w sklepach vinted lub za pomocą internetu.

Jednym z najpopularniejszych portali internetowych, który pośredniczy w sprzedaży i wymianie ubrań jest Vinted.pl. Jak zaczac sprzedawac ubrania na Vinted? Zaloguj się i Sprawdź!

Aby nawiązać kontakt z innymi Użytkownikami portalu, należy założyć konto na platformie (zupełnie darmowe). Sprzedawane rzeczy należy przydzielić do odpowiedniej kategorii: nowe z metkami; nowe, nienoszone, bez papierowych metek;  noszone, ale w świetnym stanie, lub z drobnymi wadami. Rzeczy muszą być w dobrym stanie, wyprane i wyprasowane. Najbardziej opłaca się sprzedawać ubrania w pakiecie. Koszty oraz wysyłki uzgadnia się bezpośrednio z kupującym. Instrukcja jak sprzedawac ubrania na Vinted znajduje się również na stronie vinted.pl.

Na podobnych zasadach działa również portal Szafa, dlatego jeśli wiesz jak sprzedawac ubrania na Szafa.pl to poradzisz sobie również na Vinted.