Opinie na temat sklepu Sheinside

Jeszcze do niedawna ubrania z Chin nie cieszyły się dobrą sławą, wręcz przeciwnie, określano je głównie jako tandeta. Powoli, dzięki coraz większej popularności sklepów z chińskim asortymentem, ten pogląd zaczyna się zmieniać. Jakie są zatem opinie na temat sklepy Sheinside? Czy zakupy w tym sklepie cieszą się popularnością, a przystępna cena idzie w parze z jakością?

1. Opinie na temat sklepu Sheinside znalezione w sieciBlog Rzetelne recenzje

„Może zacznę od tego, że przesyłka została do mnie wysłana listem poleconym ekonomicznym z Holandii, a dostarczono ją do mnie po 11 dniach, czyli czas oczekiwania był bardzo krótki. 🙂 Gdy tylko wpadła w moje ręce – przystąpiłam do oglądania. W pierwszym momencie pomyślałam, że sukienka może być na mnie za duża, ale po przymierzeniu wszelkie obawy odeszły w zapomnienie… leżała idealnie. :)”

„Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się, iż sukienka będzie tak dobrej jakości ! Jest porządnie odszyta, przyjrzałam się jej bardzo dokładnie i nie zauważyłam żadnych niedociągnięć. Świetnie leży i jest bardzo wygodna.”

2. Blog Kosmetyczna Hedonistka

„Myślę, że naprawdę warto zwrócić uwagę na płaszcze i kurtki. Jestem praktycznie zawsze zadowolona z ich jakości i są to często identyczne modele, jakie możemy spotkać w sklepie Zara czy Asos. Często rzeczy mają też metki z tych sklepów. Jestem również bardzo zadowolona z torebek i biżuterii, choć ich wielkość potrafi zaskoczyć. Mam na myśli na przykład kolczyki, które na zdjęciu wyglądają na bardzo małe, a w rzeczywistości zajmują pół ucha. Największą niewiadomą są zawsze sukienki, których długość rzadko mi odpowiada, bo są po prostu zbyt krótkie. Do tego materiały, z których są wykonane pozostawiają wiele do życzenia, ale zdarzają się oczywiście wyjątki. Tutaj jeszcze raz podkreślam, że warto zamawiać rzeczy, jakie są pokazane na zdjęciach blogerek, a nie tych podglądowych, ze sklepu. Tylko wtedy będziecie w stanie ocenić jak dana rzecz układa się na sylwetce i jak wyglądają rzeczywiste kolory, faktura, krój itp. Wiele dziewczyn poleca również zestawy pędzli do makijażu, ale niestety sama nie miałam z nimi do czynienia. „

Blog Kash Design

„Zaczynając od jakości. Musimy dokładnie na stronie obserwować ubrania, najlepiej przeczytać o składzie i zobaczyć czy pod produktem również pojawiły się opinie i zdjęcia, po nich właśnie najlepiej zdecydować co dla siebie możemy wybrać. Ubrania do tej pory jakie wybrałam sprawdzają się u mnie genialnie. Miałam chyba tylko dwa buble ponieważ zamówiłam sobie troszkę za małe spodenki, ale w tym momencie już są na mnie akurat, i jedne za duże ale z tym również sobie poradziłam ponieważ wystarczy je przewiązać dołączoną wstążką. W ubraniach tych bardzo często chodzę, nie mechacą się i co najważniejsze skóra w jakiś tam sposób oddycha. Sklep ma dużo świetnych ubrań plus size i na prawdę teraz wiem że mogę bawić się modą. Miałam też okazję zamówić sobie sandałki ze sklepu, które to są bardzo wygodne, jednak noga mi się w nich lekko ślizga, ale jakoś bardzo mi to nie przeszkadza. „

Jak widać opinie na temat sklepu Sheinside są raczej pozytywne. A Wy macie jakieś doświadczenia na temat sklepu?