Chabrowa sukienka – dodatki

Kolor chabrowy to nasycony odcień niebieskiego. Jest niezwykle elegancki i kobiecy, pozwala stworzyć ciekawe stylizacje na wiele okazji. Jakie dodatki lubi chabrowa sukienka? Sprawdź!

Chabrowa sukienki – dodatki w kolorze niebieskiego

Kolor chabrowy dobrze czuje się w towarzystwie innych odcieni niebieskiego. Dlatego do chabrowej sukienki możesz dobrać dodatki w kolorze granatu lub błękitu. Ciekawe połączenie daje również chabrowy z dżinsem.

Chabrowa sukienki – dodatki w kolorze czarnym

Chabrowy z czernią to klasyczny duet, niezwykle elegancki i kobiecy. Czarne szpilki do chabrowej sukienki to stylizacja idealna na randkę.

Chabrowa sukienka – dodatki w kolorze czerwonym

Lubisz odważne zestawienia? Do chabrowej sukienki załóż czerwone szpilki, które nadadzą Twojej stylizacji energii i kobiecości. Jeśli dobierzesz do tego czerwoną torebkę, a usta pomalujesz czerwoną szminką, to w takim zestawieniu śmiało możesz wybrać się na imprezę.

Chabrowa sukienka – dodatki w kolorze szarym, beżowym lub białym

Połączenie chabru z szarym, beżowym lub białym tworzy niezwykle delikatny i subtelny efekt. Szpilki w kolorze nude do chabrowej sukienki przed kolano dodatkowo wydłużą optycznie nogi.

Chabrowa sukienka – dodatki w kolorze srebrnym

Srebrne szpilki, srebrna kopertówka oraz srebrna biżuteria plus sukienka w kolorze chabrowym to idealna stylizacja na wielkie wyjścia.