Altrient C – co to za suplement i jak go stosować? Sprawdzamy

Zmagasz się z niedoborami witaminy C? Próbowałeś jej braki uzupełnić na różne sposoby, lecz wszystkie dotychczasowe próby zawiodły? W takim razie poznaj zalety produktu, jakim jest Altrient C, czyli liposomalna witamina C. Co warto wiedzieć o tym suplemencie? W jaki sposób działa i na jakie efekty w trakcie jego stosowania możesz liczyć? Przeczytaj nasz poniższy wpis, a wszystko stanie się jasne.

 

Znaczenie witaminy C w organizmie człowieka

Witamina C, czyli kwas askorbinowy, jest jednym z najważniejszych związków organicznych niezbędnych dla właściwego rozwoju człowieka. Jej właściwości sprawiają, że pełni szereg ważnych funkcji, m.in.: przyspiesza gojenie się ran, spowalnia procesy starzenia się skóry, uszczelnia naczynia krwionośne oraz obniża ciśnienie krwi. Jej zadaniem jest także regulowanie procesów pochłaniania drobnoustrojów chorobotwórczych przez leukocyty, a także regulacja wytwarzania kolagenu. Przypisuje się jej nawet właściwości obniżania ryzyka wystąpienia niektórych rodzajów nowotworów.

Kto powinien suplementować witaminę C?

Nie od dziś wiadomo, że źródłem wielu witamin i składników mineralnych powinna być zdrowa i zbilansowana dieta. Jednak ten sposób nie zawsze zdaje egzamin – wówczas konieczna jest suplementacja. Istnieje grupa osób, która ma zwiększone zapotrzebowanie na witaminę C, zaliczyć można do nich osoby:

– palące,

– starsze,

– z nadciśnieniem tętniczym,

– nadużywające alkoholu,

– cierpiące na cukrzycę,

– żyjące w ciągłym stresie,

– uprawiające sport wyczynowy,

– kobiety w ciąży.

Do grupy tej należą także te osoby, które nie prowadzą zdrowego trybu życia, a ich posiłki nie są regularne. Właśnie z myślą o wszystkich powyższych powstał suplement Altrient C.

Czym jest liposomalna witamina C marki Altrient?

 

Suplement, który pragniemy Ci przedstawić to wyjątkowy produkt, który cechuje się wysoką wchłanialnością do wnętrza komórek, co zostało potwierdzone wieloma badaniami tego preparatu. Dzięki temu możesz liczyć na jego skuteczność. Według badań klinicznych regularne spożywanie produktu może ujędrnić skórę aż o 61%. Z czego to wynika? Już tłumaczymy!

Tradycyjne suplementy diety w postaci kapsułek lub tabletek nie zawsze mają skład bezpieczny dla ludzkiego organizmu. Zawarte w nich substancje wspomagające mogą niekorzystnie działać na układ trawienny. Aby składniki odżywcze mogły się przedostać do krwiobiegu, powinny zostać strawione i rozpuszczone w jelitach. Produkt, jakim jest Altrient C, występuje w formie żelo-podobnej, gęstej formuły, która nie rozpuszcza się w wodzie. Specjalnie opracowana i opatentowana formuła sprawia, że w tej postaci witamina C dociera tam, gdzie jest jej miejsce, czyli do wnętrza komórki, co pozwala na szybkie uzupełnienie niedoborów. Chcesz przekonać się o niezawodności tego suplementu? Znajdziesz go w kategorii e-sklepu https://vitallabs.pl/nasze-marki/altrient-livon-labs/, który jest dystrybutorem marki Altrient.