Akcesoria, które musisz mieć na swojej wiosennej liście życzeń

Na ostatnich tygodniach mody można było zauważyć, że ozdoby do włosów budziły większe zainteresowanie niż torby i buty, stając się najbardziej pożądanym akcesorium nadchodzących sezonów. Trendy pokazują, że w szczególności 3 z nich są koniecznością. Które? i przede wszystkim, jak je nosić? Sprawdź!

 

CHUSTKA NA GŁOWĘ

To absolutny trend! I nie obawiaj się, nikt nie próbuje zrobić z Ciebie żony farmera 😉 Pierwotnie stworzona jako nakrycie głowy biednych robotników, stała się pod koniec lat 60. modną ozdobą wśród Afroamerykanów, którą następnie przechwycili raperzy. Tak! To A $ AP Rocky, sprawił, że chustka do włosów stała się modna i teraz wszystkie fashionistki za nią szaleją! Moja wskazówka: zawiąż supeł na karku, całkowicie odkrywając szyję, tak jak robią to włoskie matrony.

 

SPINKI DO WŁOSÓW

Najmodniejsze w tym sezonie są spinki do włosów z logo, a im jest ono większe, tym bardziej są pożądane. Dior i Chanel jako pierwsi uczynili je częścią swoich linii, a teraz ich spinki do włosów upiększają fryzury wszystkich influencerek. Równie modna wersja to spinki w stylu lat 90.,  z zabawnymi napisami, o zróżnicowanych i uroczych kształtach.

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/03/5.jpg

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/03/4.jpg

 

OPASKI

Opaski są najbardziej eleganckim dodatkiem nadchodzących sezonów, w szczególności te w wersji maxi. Znajdziesz je w ofercie wszystkich marek, nie tylko tych luksusowych. Moja wskazówka: aby uzyskać efekt glamor, ułóż włosy w miękkie fale  i załóż na głowę opaskę z jedwabiu.

See the winter shopping picks that have caught our editors' eyes this season.