Jak nosić spodnie cargo?

Spodnie Cargo są najnowszą obsesją wszystkich fashionistek, do tego stopnia, że nie posiadanie chociaż jednej pary, jest poważnym modowym przestępstwem. Dlatego jeśli wciąż zastanawiasz się nad ich zakupem ponieważ uważasz, że nie masz wystarczająco długich nóg lub super płaskiego brzucha, nie wahaj się! Spodnie cargo są dobre dla wszystkich, wystarczy nosić je w odpowiedni sposób. Modeli do wyboru jest mnóstwo. Praktycznie każda marka posiada je w swojej ofercie po fali trendu na ubrania militarne, która wciąż się rozprzestrzenia.

 

WERSJA MILITARNA


Jest to najbardziej tradycyjny sposób noszenia spodni cargo. Spodnie zazwyczaj wykonane są z bawełny i występują w kolorze khaki lub piaskowym. Ich cechą charakterystyczną są boczne kieszenie. Idealnie komponują się z butami wojskowymi lub martensami i białą koszulką. Jeśli nie należysz do wysokich osób, możesz śmiało założyć do nich buty na obcasie. 

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/02/5-4.jpg

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/02/8-3.jpg

 

WERSJA ROMANTYCZNA


Wykonane z jedwabiu lub satyny, nawet spodnie cargo mogą być eleganckie. Ich krój nawiązuje do tradycyjnego modelu, ale faktura i małe szczegóły nadają im bardziej delikatnego charakteru. Na wiosnę wybierz modele w pastelowych odcieniach różu, zieleni lub jasnoniebieskiego. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu eleganckiej stylizacji, dobierz do nich buty na obcasie oraz marynarkę oversize. Aby uzyskać bardziej sportowy charakter połącz je z trampkami i dżinsową kurtką. Jeśli na zewnątrz jest wystarczająco ciepło, wystarczy że założysz do nich koronkową lub jedwabną bieliznę – efekt glam gwarantowany!

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/02/4-4.jpg

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/02/7-3.jpg

 

WERSJA KLASYCZNA

Niektórzy potrzebują odwagi, żeby założyć typowe spodnie z cargo z dużymi kieszeniami po bokach. Dlatego marki modowe wprowadziły na rynek modele bardziej klasyczne, gdzie nogawka jest prosta, a talia wysoka, przy czym spodnie mają luźniejszy krój. Zwykle są wykonane z dżinsu lub surowej bawełny w odcieniach czerni, bieli i jasnoniebieskiego. Raczej nosimy je z butami na obcasie, poza wyjątkowymi sytuacjami.

 

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/02/1-5.jpg

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/02/9-3.jpg

https://images-theblondesalad.ibox.it/wp-content/uploads/2019/02/2-4.jpg