„Czerwony dzień”

W tym sezonie czerwień można było zobaczyć w kolekcjach wszystkich największych marek modowych, wypełniła ona również światowe ulice.  Jedwabne sukienki, spodnie z PCV, kurtki motocyklowe i trampki: niezależnie od tego, czy jest to jedna rzecz, czy cała stylizacja, czerwony jest jednym z najbardziej lubianych kolorów fashionistek, zarówno zimą, jak i latem.

Dziś na czerwień spojrzymy z innej strony, ponieważ przekazuje ona nam ważną wiadomość. 1 lutego w Ameryce, za pomocą czerwonych ubrań, promuje się badania na rzecz walki z chorobami układu krążenia u kobiet. Dlatego dziś, na ulicach i portalach społecznościowych możesz obejrzeć prawdziwą paradę cudownych czerwonych ubrań. Instagram postanowił dołączyć do tej szlachetnej sprawy, i za pomocą hashtaga #wearredday, zaprosił wszystkich do publikowania zdjęć czerwonych stylizacji.

W tym dniu przygotuj więc swoją czerwoną stylizację, a biorąc pod uwagę, że jest to również trend w tym sezonie, myślę, że nie będzie to takie trudne. Miło jest wiedzieć, że nosimy się świadomie i przyczyniamy się do propagowania zdrowych nawyków.

22+ Valentine's Day Outfit Ideas to Copy | A Valentine's Day Outfit for every occasion | Valentine's Day Outfit Choices for dinner dates and more | Valentine's Day Outfits
All red color block look // gucci belt bag // street style // #fashionweek #streetstyle
The Street Style at London Fashion Week Is So Good, It'll Inspire You For Months to Come
Andy Torres wearing a bright red coat, fringe boots and a Ramones t-shirt in New York City
La exclusividad va de mano con los estilos más llamativos!! #zinafashionvibe
Maje Zmaje HOW TO WEAR: Naked shoulders trend
Red Colour Blocking, roter Mantel kombinieren, rote Ankle Boots, rote Jeans, Herbst Outfit, All Red Look, Streetstyle, Herbst Trends, Fashion Blog, Modeblog, Outfit Blog, www.whoismocca.com
PFW Day Three
The Best Street Style at New York Fashion Week Day 6- HarpersBAZAAR.com #newstreetfashion
Day 8
Street Style #PFW / Día 3 / 2 de marzo de 2018