Wybieramy najlepsze narty damskie roku 2021

Sezon narciarski na dobre zagościł w naszym kraju, a producenci pokazali w tym roku wiele ciekawych propozycji. Wśród najlepszych marek każdego sezonu możemy spotkać się z kolejnymi udoskonaleniami wprowadzanymi w sprzęcie narciarskim. Wprowadzane są kolejne technologie i rozwiązania, budowane są nowoczesne konstrukcje, które mają sprawiać, że sport ten będzie dla użytkowników jeszcze bardziej przyjemny, ciekawszy i łatwiejszy. Sprawdźmy więc, jakie narty damskie przygotowali dla nas znani producenci w sezonie 2020/2021.

Limitowana kolekcja Atomic Cloud

Najbardziej zaawansowane i wymagające narciarki z pewnością będą zadowolone na wieść o tym, że marka Atomic wprowadziła w tym sezonie bardzo ciekawą, limitowaną kolekcję nart z myślą o największych potrzebach. Seria Atomic Premium zawiera między innymi narty damskie Cloud 14 Select i Cloud 14 WB skierowane do zaawansowanych użytkowniczek, wymagających najlepszych właściwości i osiągów. Narty te wyposażono w technologię Servotec, która działa na podobnej zasadzie, co wspomaganie w samochodach, dzięki czemu pozwala łatwiej sterować oraz osiągnąć lepszą zwrotność i stabilność desek. Konstrukcję zaprojektowano tak, by w pełni odpowiadała damskim potrzebom, była odpowiednio lekka i łatwa w kontrolowaniu, a równocześnie pozwalała na poprawianie osiągów i doskonałą zabawę.

Narty damskie Salomon S-Force

Seria S-Force marki Salomon przystosowana jest do wykorzystywania na zatłoczonych stokach i zapewniająca możliwość wygodnej, rekreacyjnej jazdy. Zastosowane w deskach technologie sprawiają, że są one łatwe w kontrolowaniu, wygodne i przewidywalne. Narty damskie S-Force sprawdzą się na lepiej i nieco gorzej przygotowanych trasach, pozwolą na rozwój umiejętności, jednak przede wszystkim aktywny wypoczynek. Doskonale sprawdzą się u kobiet, które na stoku chcą odpocząć z całą rodziną, jeździć w swoim tempie i nie spieszy im się do szturmowania czarnych tras.

Majesty – narty dla kobiet lubiących wyruszyć poza trasę

Polska firma Majesty znana jest głównie z tych nart, które doskonale sprawdzają się poza przygotowanymi trasami. Ich konstrukcje znajdziemy szczególnie w wyposażeniu osób, które lubią wyznaczać własne szlaki i poznawać nowe tereny. W tym roku dodatkową rzeczą, jaką wyróżniają się narty Majesty są nowe szaty graficzne – te są jeszcze bardziej soczyste i pozwalają lepiej wyróżnić się z tłumu. Narty damskie o modelu Rogue pozwolą wymagającym kobietom ujarzmić całą górę, Velvet sprawdzi się u pań poszukujących wrażeń w świeżym puchu, a Local Beauty będzie doskonałym kompanem kobiet, które uwielbiają tricki i wyczyny freestyle.

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl

Gdzie kupić najlepsze narty damskie?

Warszawa i Gdańsk to miasta, w których możemy osobiście odwiedzić jeden ze sklepów SnowShop, oferujących najlepszą ofertę nart znanych i cenionych producentów. Wybierając placówkę stacjonarną otrzymamy nie tylko możliwość zakupu towaru od ręki, ale i profesjonalne doradztwo oraz doskonałą pomoc w doborze potrzebnego nam sprzętu narciarskiego i akcesoriów. Narty damskie Gdańsk kupimy w SnowShopie mieszczącym się w galerii City Meble przy alei Grunwaldzkiej 211. Narty damskie Warszawa możemy znaleźć pod adresem Ostrobramska 38b lub Wrocławska 25. Nic straconego jeśli nie mamy możliwości odwiedzenia żadnego z tych sklepów osobiście – narty damskie online obejrzymy i kupimy pod adresem snowshop.pl, w sklepie internetowym tego zaufanego i doświadczonego sklepu narciarskiego.

Proponowane przez najlepszych producentów narty damskie na sezon 2020/2021 są bardzo ciekawe i wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie nie tylko opisanych wyżej producentów – marki takie jak Head, Rossignol czy Volkl również w tym roku oferują warte uwagi konstrukcje. Wszystkie je obejrzysz w jednym miejscu wybierając sklep narciarski SnowShop – zapewnij sobie wygodę i szeroki wybór decydując się na ten sklep.

Zainteresowany wyprzedażą nart? Kup online na -> SnowShop.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych:

Sklepy stacjonarne:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl