Co kupić dziadkowi na Dzień Dziadka? Kilka sprawdzonych propozycji od Wyjątkowy Prezent

Zastanawiałeś się już, co kupić dziadkowi na Dzień Dziadka? Chcesz, aby upominek był równie wyjątkowy, co bliska Ci osoba? Przedmioty materialne cieszą coraz rzadziej. Bardziej wartościowe są wspomnienia, wspólne doświadczenia, przygody. Idealnym rozwiązaniem dla seniora będzie więc wręczenie vouchera na przeżycia. Przeczytaj artykuł, a poznasz kilka sprawdzonych propozycji od Wyjątkowy Prezent! Zainspiruj się i wybierz najlepszą opcję!

Wybierając prezent, warto kierować się tym, czym interesuje się dana osoba, jakie ma usposobienie, marzenia. Poniższa lista jest uniwersalna, ale jednocześnie zawiera propozycje z różnych dziedzin. Z pewnością znajdziesz interesujący upominek!

Sielski relaks dzięki popołudniu w piwnym SPA

Większość mężczyzn lubi smak i zapach piwa. A gdyby tak chmielne aromaty połączyć z nabieraniem sił, odpoczynkiem i regeneracją ciała? Dzięki takiej mieszance powstaje idealny prezent na Dzień Dziadka, jakim jest popołudnie w piwnym SPA! Szereg zabiegów, trwających łącznie aż dwie godziny, obejmuje seans w łaźni parowej, gdzie senior będzie uczestniczyć w saunowaniu, a także zostaną mu wykonane: peeling, zabiegi pielęgnacyjne, masaż i odżywcza kąpiel w drewnianej balii. Całość dopełnia poczęstunek i degustacja napoju niskoprocentowego. W ten sposób bliska osoba może się odstresować oraz poprawić swoje samopoczucie i kondycję ciała.

Zostań rewolwerowcem i spełnij marzenia z młodzieńczych lat

Jaką formę rozrywki można uznać za typowo męską? Zdecydowanie strzelanie! Tym samym, wybierając voucher na strzelanie z rewolweru, umożliwia się bliskiej osobie spełnienie marzeń o precyzyjnych strzałach do celu, niczym jak zawodowy rewolwerowiec.

W ramach vouchera na przeżycie odbywa się profesjonalny instruktaż pod okiem fachowca, który wprowadzi w świat strzelania, zaprezentuje techniki oddawania strzałów, zadba o bezpieczeństwo, a następnie będzie czuwać nad przebiegiem części praktycznej.

W tym przypadku do użytku oddane jest aż 50 naboi do rewolwerów o różnym kalibrze. Zdecydowanie taka forma spędzenia czasu to gwarancja dobrej zabawy oraz przeżycia niezapomnianych chwil, których z pewnością każdy senior jest spragniony.

Jazda motocyklem Harley-Davidson dla miłośników dwóch kółek

Jak sprawić dziadkowi radość z okazji jego święta? Wystarczy zaproponować mu jazdę motocyklem! Niech założy skórzaną kurtkę i usłyszy ten charakterystyczny ryk silnika, a jako kierowca będzie mógł cieszyć się prowadzeniem legendarnej maszyny, jaką jest Harley Davidson, cenionej przez liczne grono miłośników dwóch kółek.

Prawo jazdy typu A, krótki instruktaż, godzinna przejażdżka i szeroka droga — to gwarancja ogromnych emocji i wyjątkowych chwil.

Niezapomniany lot balonem ze szkoleniem dla dwojga

Lot balonem jest propozycją dla osób ceniących sobie wspólne przeżywanie przygód w towarzystwie kogoś bliskiego, ponieważ voucher dedykowany jest dwóm osobom. Przeżycie trwa około trzech godzin — od napełniania balonu do jego lądowania, natomiast sam lot około godziny.

W tym przypadku bajkowa sceneria zachwyci każdego seniora i dostarczy mocy wrażeń, stając się niezapomnianą przygodą.

Jak widać, istnieje wiele sposobów, aby pokazać dziadkowi, jak ważną jest osobą. Propozycje od Wyjątkowy Prezent zdecydowanie zaciekawią ofertą i zapewnią odpoczynek wraz z rozrywką na długo.