Trend militarny

Z tego powodu, zarówno podczas tygodni mody, jak i na Instagramie, widzimy że właściwie żadna fashionistka, nie mogła odmówić sobie tego trendu. I mylisz się, jeśli myślałaś, że barwa moro już jest passe. W nowej palecie kolorów, która czerpie inspirację z odcieni pustyni z kilkoma szkicami neonowej pomarańczy lub zieleni, widzimy ją z powrotem szczycie listy SS 2019.

Styl militarny to nie tylko sportowe stylizacje, właściwie dopasowany współgra idealnie nawet z super eleganckim wyglądem. Np. kurtka saharyjska w tradycyjnych odcieniach brązu i khaki, jest ostatnio malowana, cięta lub zdobiona koralikami i pomponami, które tworzą ten strój, pierwotnie skradziony z męskiej garderoby, jednocześnie nowoczesnym i kobiecym.

Niektórzy uważają, że stylizacja całkowicie militarna może być tylko dla odważnych; więc jeśli boisz się takiego tatal looku to wiedz, że obcisłe dżinsy, maxi plisowana spódnica lub mini sukienka są idealnymi towarzyszami wojskowych kurtek, ciężkich butów i chłopięcych kapeluszy.

Camo and Corsets Are Gaining Street Style Traction on Day 2 of Milan Fashion Week - Fashionista
The Latest Street Style From New York Fashion Week via @WhoWhatWearAU #2020AVEXFW
Sarah Rutson
Black Ankle Boots and Hat is matched with this Utility Khaki Jumpsuit for a awesome Street Style Look
7 Ways to Make Your Winter Outfit All About the Hat
FWAH2017 street style milan fashion week fall winter 2017 2018 looks trends sandra semburg trends ideas style 135
The Camo Jacket Is Basically the Only Piece You Need This Fall
Once In a While, The Women of New York Leave The Cold Days Behind and Look Forward To Be Wrapped in Trendy Summer Clothes  .. This Is Known as New York Fashion Week 2018!
Hats Off to London Fashion Week's Distinctive Street Style ...

Yes, You're an Adult Who Wears Overalls via @WhoWhatWearUK

Go For a Utilitarian Look in a Green Jumpsuit

Milan Fashion Week Fall 2018 street style