Paris Fashion Week 2019: najgorętsze trendy

Ulice Paryża podczas Paris Fashion Week, podobnie jak ulice Mediolanu, są wyznacznikiem nadchodzących trendów oraz źródłem modowych inspiracji. Dziś skupię się na trzech trendach, które najczęściej pojawiały się w stylizacjach światowych influencerek, i tym samym będą najbardziej pożądane w tym sezonie.

 

RÓŻOWY

Wspaniała suknia od Valentino Haute Couture 2019, otworzyła drzwi różowemu, który stał się prawdziwą obsesją większości influencerek. Kolor ten zdobił najlepsze stroje z paryskich ulic, od fuksji po pudrowe odcienie, zdobywając pierwsze miejsce wśród sezonowych trendów. Jeśli zdecydujesz się na ten piękny kolor, koniecznie wybierz odcień, który podkreśli kolor Twojej skóry. Jeśli chcesz trochę poeksperymentować, spróbuj połączyć różowy z czerwienią, aby uzyskać efekt super glamour lub z dżinsem i khaki, aby Twoja stylizacja nie była zbyt cukierkowa.

 

PARIS, FRANCE - JUNE 20: A guest wears sunglasses, a pink blazer jacket, outside Off-White, during Paris Fashion Week - Menswear Spring-Summer 2019, on June 20, 2018 in Paris, France. (Photo by Edward Berthelot/Getty Images)

STYLECASTER | 19 Office-Appropriate Ways to Wear Your Favorite Summer Crop Top
2019 FASHION TREND PREDICTIONS

DŻINS

Dżins chyba nigdy nie wyjdzie z mody, ponieważ jest to jeden z materiałów, który wygląda dobrze zarówno w wersji eleganckiej, jak i sportowej. A w nadchodzącym sezonie dżinsowe ubrania będę głównym dodatkiem do najmodniejszych stylizacji, zarówno te wykonane z grubej, surowej bawełny, jak i te w super lekkim materiale.


♡ | @_nikoletalj_ | www.nikoletalj.com | #nikoletalj #streetstyle #blogger #fashion #casualstyle #summer #style

Parisian street style trends are always the ones to watch, with a finger on the pulse of everything cool in fashion. See this season's biggest hits.

Revealed: The 4 Most Googled Fashion Trends of 2018

TWORZYWO SZTUCZNE

Beż żadnych filtrów na Instagramie, te niesamowite, opalizujące kolory, które podziwiasz w stylizacjach IT-Girls, są prawdziwe i oczywiście super modne. Plastikowe tekstury i opalizujące palety w tym sezonie zastąpiły elementy z PCV. Zwłaszcza spodnie, akcesoria i płaszcze są bohaterami tego światowego trendu, który może nie jest łatwy w noszeniu, ale jest absolutnie stylowy. Moja wskazówka: najpierw zacznij od niektórych akcesoriów, takich jak torby i buty, aby nie przesadzić; oczywiście plastikowy opalizujący kombinezon jest super słodki… ale co za dużo to nie zdrowo.

Paris Men's Fashion Week Fall/Winter 2019
The Best Street Style Looks From Paris Fashion Week Spring 2019 - Fashionista