Okulary przeciwsłoneczne: najmodniejsze modele 2018/2019

Okulary przeciwsłoneczne sprawiają, że każda stylizacja nabiera charakteru, stając się jej nieodłącznym elementem do tego stopnia, że nosi się je zarówno latem, jak i zimą, łącząc już nie tylko z eleganckimi ubraniami, ale także sportowymi. Akcesorium to jest prawdziwą koniecznością, i nie słuchaj tych, którzy mówią, że okulary przeciwsłoneczne powinno się nosić tylko latem. Podczas tygodni mody nosili je wszyscy ci, którzy jak wiemy, nie tylko podążają za modą, ale także ją dyktują. Ale bądź ostrożna, wybór okularów przeciwsłonecznych nie jest tak łatwy i oczywisty jak się wydaje. W tym sezonie do wyboru masz wiele kształtów i kolorów, a poniżej możesz sprawdzić mój przewodnik po obowiązkowych modelach, które powinnaś dodać do swojej listy życzeń.

 

Okulary przeciwsłoneczne Aviator

 

Tzw. pilotki to klasyka okularów przeciwsłonecznych. Ich historyczna oprawka z minimalnym i androgynicznym kształtem jest najczęściej kupowanym modelem, może dlatego, że pasują praktycznie wszystkim. Ich matką jest firma Ray-ban, dzięki której aviatary zaistniały na modowym rynku. W tym sezonie koniecznie sprawdź najnowszą kolekcję Saint Laurent, który na rynek wypuścił serię w całkowitej czerni. Jestem pewna, że się w nich zakochasz! Z bardziej ekonomicznych alternatyw, spójrz na Jeepers Peepers, ja jestem nimi zachwycona!

Aviator Sunglasses History & Design Characteristics #aviators #aviatorsunglasses #sunglasses #fashion #style

Slide View: 1: Far Out Translucent Metal Aviator Sunglasses

 

„Kocie oczy”

 

Dzięki marce Celine, przez co najmniej dwa sezony,”kocie oczy” pojawiały się na szczycie listy w raporcie trendów. Nie ma znaczenia czy wybierzesz wersję klasyczną z niewielkimi, czarnymi oprawkami, czy zaszalejesz i skusisz się na większe i kolorowe oprawki w stylu lat 90., wszystkie modele są super kobiece. Na szczęście w tym przypadku bycie modnym nie musi być luksusem, wyjątkowe i niedrogie modele znajdziesz np. w sklepie ASOS.

silk shirt, denim sunglasses and cat eye black sunglasses #streetstyle #summerstyle #outfitideas

90s retro cat eye sunglasses. Women’s fall winter fashion outfits. Black jacket + sweater. Chic casual street styles. #ilymixAccessories #fall #winter #ootd #fashion #outfits #springstyle

 

Okulary rowerowe

 

Okulary rowerowe, od zeszłego lata, to najbardziej lubiane przez gwiazdy akcesorium. Można je było zobaczyć m.in. u Rihanny, Kim Kardashian i Gildy Ambrosio. Sportowy i lustrzany chrom oraz geometryczny kształt nadaje mocną aurę i silny charakter nawet najzwyklejszej stylizacji. W tym przypadku możesz zaszaleć, okulary rowerowe nadają się do fluorescencyjnych i opalizujących kolorów, i z pewnością sprawią, że przejdziesz niezauważona. Lista marek, które uczyniły z niej kultowy produkt, jest szeroka, zaczynając od: Oakley, Gucci, Tom Ford, Stella McCartney, Versace, Miu Miu, Loewe i wiele wiele innych. Bardziej przystępne cenowo modele znajdziesz u D. Franklin.

Logo trend Hailey Baldwin street style