Szukam Milionera. Portal randkowy dla majętnych mężczyzn i atrakcyjnych kobiet

O znalezieniu bogatego męża marzy niejedna kobieta. Odpowiedzią na kobiece pragnienie jest portal Szukam Milionera. Tutaj ogłaszają się panowie, których zarobki to minimum 100 tys. zł rocznie. Kobietom „wystarcza” uroda.

Szukam Milionera — dla jakich mężczyzn

milioner.png

Portal Szukam Milionera, skierowany jest do wszystkich mężczyzn, którzy osiągają zarobki w wysokości 100 tys. zł rocznie (w przypadku osób mieszkających za granicą jest to kwota 100 tys. dolarów) lub posiadają majątek o wartości przynajmniej 1 mln złotych. Milioner to mężczyzna, który oferuje kobiecie wygodne i luksusowe życie, otoczy ją opieką, będzie ją rozpieszczał i traktował jak Księżniczkę.

„Zaradny i inteligenty, masz min. 1 mln majątku lub minimum 100 tys. dochodu rocznie netto. Stawiasz sobie cele i je realizujesz. Nie masz czasu na gierki i podchody. Wiesz, że zasługujesz na atrakcyjną kobietę, którą będziesz rozpieszczać, i przy której poczujesz, że żyjesz. Szukasz swojej księżniczki” – można przeczytać na portalu Szukam milionera.

„Mężczyzna taki jak ty — majętny, sytuowany — jest dla wielu kobiet jak przybysz z innej planety — tajemniczy i pociągający. Zrobią wiele by móc go poznać” – przekonują mężczyzn autorzy portalu Szukam milionera.

Szukam Milionera — dla jakich kobiet

Podobny obraz

Użytkowniczki Szukam Milionera to kobiety atrakcyjne i inteligentne, takie, które czują, że od życia należy się im więcej. Szukające mężczyzn zaradnych i opiekuńczych, przy których zapomną o troskach dnia codziennego.

„Piękna kobieta zapewnia mężczyźnie zdrowe i atrakcyjne potomstwo. Cechy, które powodują, że kobieta wydaje się mężczyźnie piękna — bystre, zdrowe oczy, wydatne usta, jędrny biust, zaokrąglone biodra, silne uda, zdrowa rumiana cera, mocne włosy, zdrowe zęby, symetria rysów itp. – z punktu widzenia biologii oznaczają po prostu kobietę zdolną do rodzenia zdrowych dzieci. A im kobieta, w oczach mężczyzny, „piękniejsza”, tym bardziej, z punktu widzenia biologii, predestynowana do roli matki” – radzą „specjaliści” z portalu „Szukam milionera”.

Szukam Milionera — relacje damsko-męskie

Według twórców portalu uroda i pieniądze, to oczywiście niejedyne kwestie, na jakie powinno się zwracać uwagę, wchodząc w związek. Zaznaczają jednak przy tym, że dla wielu osób to podstawowe kryterium. I nie ma w tym nic złego, jeśli obie strony otwarcie i szczerze zakomunikują swoje potrzeby.

Szukam Milionera, ma charakter unikalny, ponieważ nikt do tej pory nie przedstawił tak szczerze kwestii damsko-męskich. Dla socjologów to jawna patologia, godzenie się na jawny sponsoring. I o ile nie ma nic złego w chęci znalezienie bogatego partnera, czy pięknej partnerki, to każde zdanie zapisane na głównej stronie portalu, przedstawia kobietę jako zabawkę w rękach mężczyzny, który może poszczycić się jedynie majątkiem.

Według „Dziennika gazety prawnej” zjawisko sponsoringu w Polsce dotyczy ok. 900 tys. osób, głównie studentek.