Oferta Black Week od Lidl Polska: Ponad 1400 produktów do 70% taniej!

Black Week w Lidl Polska to niepowtarzalna okazja na zakupy z rabatami sięgającymi nawet 70%! Od poniedziałku, 20 listopada, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online, dostępnych będzie ponad 1400 produktów w atrakcyjnych cenach.

Ciekawe Okazje na Black Week:

  1. Automatyczny ekspres do kawy DeLonghi: Dla miłośników kawy oferta rozpoczyna się od poniedziałku, 20 listopada. Automatyczny ekspres z systemem spieniania mleka marki DeLonghi będzie dostępny z 33% rabatem, za 1199 zł /szt. (600 zł taniej).
  2. Wyciskarka do cytrusów SilverCrest: W ofercie od poniedziałku również wyciskarka do cytrusów SilverCrest w promocyjnej cenie 69 zł /szt.
  3. Urządzenia kuchenne SilverCrest: Dla entuzjastów gotowania i grillowania, od poniedziałku będą dostępne różne urządzenia kuchenne marki SilverCrest, takie jak gofrownice, grill kontaktowy, mikser ręczny czy maszynka do mielenia mięsa.
  4. Monsier Cuisine Smart 1200 W: W piątek 24 listopada i sobotę 25 listopada, po aktywacji kuponu w aplikacji Lidl Plus, wielofunkcyjny robot kuchenny będzie dostępny za 1799 zł /szt. (700 zł taniej).

Dla Miłośników Sprzątania i Komfortowego Snu:

  1. Mop parowy 2w1 SilverCrest: Od czwartku, 23 listopada, dostępny w cenie 99 zł /szt. Z bogatym zestawem akcesoriów, idealny nie tylko do sprzątania podłóg.
  2. Inteligentny Rprobot sprzątający SilverCrest: W ofercie pojawi się również inteligentny robot sprzątający za 799 zł /szt., sterowany za pomocą aplikacji Lidl Home.
  3. Pościel z bawełną Renforcé: Dla miłośników komfortowego snu, pościel z bawełną renforcé marki Livarno będzie dostępna za jedyne 24 zł /zestaw (51% taniej).

Promocja na pieluszki i pantsy Lupilu: Od 20 do 22 listopada, w ramach Black Week, oferowane są pieluszki i pantsy Lupilu Premium z 50% zniżką przy zakupie dwóch produktów. Pieluszki te charakteryzują się technologią przewiewnych kanalików (AirTubes), zapewniającą skórze dziecka oddychanie i efektywne odprowadzanie wilgoci.

Lidl Polska gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie w tej wyjątkowej ofercie na Black Week. Nie przegap okazji na korzystne zakupy w sklepach stacjonarnych i online!