Obrotowy fotelik samochodowy – już od 1. dnia życia

Fotelik obrotowy 360 to coraz chętniej wybierane przez rodziców rozwiązanie. Ich bezpieczeństwo potwierdzają bowiem wysokie oceny w najtrudniejszych testach zderzeniowych, a wygoda ich użytkowania nie podlega dyskusji. Wybierając fotelik RWF obrotowy, warto zdecydować się na modele polecane przez rodziców i przede wszystkim przygotowane przez producentów cechujących się dużym doświadczeniem w dostarczaniu produktów dla dzieci. Nowoczesne rozwiązania to połączenie funkcjonalności i komfortu – zapewniają bezpieczną i wygodną podróż dla całej rodziny.

Jakie zalety mają foteliki obrotowe?

Co sprawia, że foteliki obrotowe są coraz chętniej wybierane przez młodych rodziców? Duża popularność wśród kolejnego pokolenia to suma kilku czynników. Warto wziąć pod uwagę chociażby fakt, że najnowsze modele – choć same w sobie nie są najtańsze – oznaczają realną oszczędność pieniędzy. Łączą w sobie bowiem pierwszy i drugi fotelik samochodowy dla dziecka, dzięki czemu rodzice nie muszą co kilka miesięcy decydować się na zakup kolejnego. Dziecko może podróżować w jednym modelu przez nawet 4 lata! Pamiętaj jednak, że – choć jest istotna – cena to nie najważniejsze kryterium, gdy wybierasz fotelik samochodowy obrotowy.

Należy podkreślić, że nowoczesne foteliki obrotowe zapewniają bezpieczeństwo. Osiągają najwyższe oceny w najtrudniejszych testach zderzeniowych, co daje rodzicom pewność, że w czasie kolizji na drodze ich dziecko będzie chronione. Właśnie dlatego warto dokładnie przyjrzeć się tym parametrom zanim wybierze się model dla siebie. Mówiąc o bezpieczeństwie, należy podkreślić, że obrotowe siedzisko daje rodzicom pełny dostęp do pasów, umożliwiając ich prawidłowe zapięcie przed wyruszeniem w podróż. To więc znacznie więcej niż wygoda.

Fotelik samochodowy obrotowy cechuje również łatwy montaż. Nie wymaga bowiem przeciągania pasów, które dla wielu rodziców stanowiło prawdziwe wyzwanie. Instalacja może trwać kilka sekund i z pewnością poradzą sobie z nią nawet najmniej doświadczeni opiekunowie naszych dzieci. Wszystko to dzięki bazie ISOfix, która jest praktycznym i w pełni bezpiecznym rozwiązaniem podnoszącym komfort codziennego funkcjonowania z dzieckiem. Co istotne, nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiły, że można zdecydować się na bezpieczny montaż także w samochodach sportowych, w których kąt nachylenia kanapy jest duży. Zamiast zmieniać auto, można wybrać fotelik obrotowy BeSafe.

Fotelik samochodowy obrotowy BeSafe – do 4. roku życia

Obrotowy fotelik samochodowy BeSafe to wcześniej wspomniane rozwiązanie, które łączy w sobie pierwszy i drugi fotelik. Oznacza to, że rodzice mogą korzystać z niego od 1. dnia do nawet 4. roku życia dziecka. To praktyczne rozwiązanie pochodzące od producenta, którego wyróżnia duże rynkowe doświadczenie i zaufanie wśród rodziców na całym świecie. Fotelik obrotowy BeSafe został zaprojektowany z myślą o szczególnej ochronie kręgosłupa – zapewnia prawidłowy kąt ułożenia ciała maleństwa. W środku znajduje się specjalnie przygotowany moduł dla niemowlęcia i odpowiednie wkładki na każdy kolejny etap jego życia. Co więcej, fotelik został wyposażony w specjalistyczną wkładkę poziomującą wykonaną z miękkich i jednocześnie wspierających materiałów.

Nowoczesny fotelik samochodowy obrotowy BeSafe skutecznie zabezpiecza również główkę dziecka, czyli najdelikatniejszą i najbardziej narażoną na urazy w czasie zderzenia część ciała. Właśnie dlatego producent wyposażył go w specjalne pochłaniacze energii, które umiejscowione w zagłówku zbierają większą część siły, gdy dochodzi do uderzenia. Dla rodziców to pewność, że mogą podróżować spokojnie.

Warto również zwrócić uwagę na testy zderzeniowe, w których brał udział fotelik. Dobre noty potwierdzają ich bezpieczeństwo, komfort użytkowania czy nawet mówią, czy wykorzystane materiały są bezpieczne dla dziecka. Te, na których najczęściej polegają rodzice, to ADAC i Test Plus. Foteliki BeSafe osiągają w tych testach dobre oceny już od wielu lat.