Najlepsze stylizacje z Paris Fashion Week

Zobacz najciekawsze kobiece stylizacje prosto ze stolicy Francji.

Trudno stworzyć stylizację z garniturem, która nie będzie wyglądać na biznesową. W tym przypadku, oversizowa koszula nadała całości luzu i odwróciła uwagę od sztywnej elegancji.

Paris Fashion Week street style

 

Uwielbiam to zestawienie bardzo kobiecej sukienki z masywnymi sportowymi butami.

Paris Fashion Week street style

 

Chociaż wzór rajstop przypomina dziecięce, kiedy są dobrze zestawione z całą stylizacją, mogą wyglądać elegancko.

Paris Fashion Week street style

 

Skorzystaj w tym sezonie z trendu malutkich torebek, do jednej włóż artykuły pierwszej potrzeby, a do drugiej pozostałe niezbędne drobiazgi.

Paris Fashion Week street style

 

Uwielbiam patchworki – przy takiej stylizacji należy zadbać, aby wszystkie rzeczy miały podobne lub uzupełniające się odcienie. Unikniemy w ten sposób nadmiernej eklektyczności.

image

 

Połącz sprawdzoną marynarkę oversize z dżinsami o szerokich nogawkach, a stworzysz zestaw idealny.

image

 

Cały skórzany zestaw może sprawiać ciężkie wrażenie, ale różne odcienie tego samego koloru dodają głębi. Eleganckie.

image

 

Pastele uosabiają wiosnę, więc celebruj nadchodzące ciepłe miesiące, wybierając kobiecy garnitur w delikatnym brzoskwiniowym kolorze. Mięta, jasnoniebieskie lub lawendowe odcienie to także świetna opcja na wiosnę.
image
Diabeł tkwi w szczegółach – w tym sezonie zdecyduj się na spodnie z rozcięciem, i zaprezentuj swoje obuwie w nowy sposób.

image

 

Spodenki kolarskie to jeden z głównych trendów tego sezonu. Stwórz z nimi białą stylizację, dobierając do nich marynarkę, spodnie i masywne adidasy.

image

 

Stwórz swoją stylizację w wersji pop, dodając kontrastowe kolory, takie jak ten niebieski garnitur połączony z różową torbą

image

 

Trudno jest wymyślić ciekawą stylizację, gdy zmieniają się pory roku, więc dlaczego nie połączyć obu? Tchnij w swój zimowy płaszcz nowe życie, zakładając pod niego letnią sukienkę.

image

 

Skóra nie zawsze musi być czarna lub brązowa. Poeksperymentuj np. z kolorem khaki.

image