Najlepsze akcesoria fryzjerskie do Twojego salonu

Jakich narzędzi i produktów używać, by mieć gwarancję zawsze najlepszych efektów?

Jakich narzędzi i produktów używać, by mieć gwarancję zawsze najlepszych efektów? Wybór nie zawsze jest prosty, zwłaszcza jeśli szukasz odpowiednich nożyczek czy szczotek do włosów. Ułatw więc sobie decyzję i sprawdź, jakie akcesoria fryzjerskie powinny znaleźć się właśnie w Twoim salonie.

Mistrzowie cięcia, czyli jakie nożyczki fryzjerskie są najlepsze?

Stawiasz na profesjonalizm i niezawodność? Idealnym partnerem dla Ciebie będą więc nożyczki  np. marki Jaguar. Polecane modele to np.;

  • Jaguar Silver Line Wild Temptation – nożyczki, które mają świetne i dobrze wyprofilowane ostrze, za pomocą śruby wyregulujesz odpowiednio napięcie, a podpórka pod palec pozwala manewrować nożyczkami nawet przez dłuższy czas. Nożyczki są idealne również dla alergików.
  • Jaguar Pastell Plus Offset – te nożyczki polecane są przede wszystkim ze względu na bardzo dokładne cięcie, które nie wymaga poprawek oraz na symetryczny układ ramion, przez co nożyczki charakteryzują się niezwykle stabilnym chwytem.

Dobre nożyczki zarówno w wersji standardowej, jak i degażówek zaoferuje Ci również firma Tondeo. Dobre modele to m.in.:

  • Tondeo Vegas Calssic C – Line – świetne nożyczki, odporne na uszkodzenia mechaniczne, z precyzyjnym ostrzem i symetrycznymi ramionami, ułatwiającymi komfortową i pewną pracę z narzędziem,
  • Tondeo Spots Classic Effi A – Line – antyalergiczne, jednostronne degażówki z regulowaną podpórką na palec, wykonane z chromowanej stali nierdzewnej.

Jakie wybrać szczotki do włosów?

Teoretycznie do rozczesywania włosów to każda szczotka się nada? Niekoniecznie, ponieważ w praktyce szczotki do włosów z ceramiczną czy turmalinową powłoką m.in. zapobiegają elektryzowaniu się włosów, a z kolei szczotki z naturalnego włosia są lepsze do rozczesywania włosów. Wybierając dobrej jakości szczotki, zapewniasz też odpowiedni komfort swoim klientom podczas wykonywania różnych zabiegów. Tutaj najlepszym wyborem będą szczotki do włosów:

  • Olivia Garden – wybierając szczotki Nano – Thermic albo Ceramic – Ion Heat Pro podarujesz swoim klientkom niesamowity luksus podczas każdego zabiegu i rozpieścisz je miękkim i przyjemnym dotykiem szczotki, nawet przy rozczesywaniu mocno poplątanych włosów,
  • Upgrade Wind Brush Dry – z tą szczotką rozczeszesz włosy i jednocześnie wykonasz przyjemny masaż głowy,
  • Olivia Garden Finger Brush Comboo Large – najlepsza szczotka do grubych i mocno splątanych włosów. Klientki na pewno będą wdzięczne za jej użycie.

Szukasz dobrych szczotek do włosów? Znajdź je tutaj!

Zaufaj solidnemu wykonaniu i funkcjonalności takich narzędzi jak:

  • Karkówka Efalock – to szczotka wykona z włosia końskiego i nylonowego. Szybko i skutecznie usuwa resztki włosów z twarzy, ubrań, czy karku,
  • Dobrej jakości przydatne pędzelki do farbowania marki Termix,
  • Pędzelek z grzebykiem marki Efalock zakończony szpikulcem, dzięki temu, że zapewnia trzy opcje w jednym, jest bardzo praktycznym narzędziem.