Najlepsza marka lakierów hybrydowych?

Manicure hybrydowy ma bardzo wiele zalet. Jest trwały i odporny na uderzenia, gwarantuje uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni na paznokciu i pozwala na uzyskanie różnorodnych, zjawiskowych efektów, a jeśli jest dobrze wykonany – jest też w pełni bezpieczny. Nie dziwi więc fakt, że ten rodzaj stylizacji na stałe zagościł w ofercie salonów kosmetycznych.

Manicure hybrydowy ma bardzo wiele zalet. Jest trwały i odporny na uderzenia, gwarantuje uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni na paznokciu i pozwala na uzyskanie różnorodnych, zjawiskowych efektów, a jeśli jest dobrze wykonany – jest też w pełni bezpieczny. Nie dziwi więc fakt, że ten rodzaj stylizacji na stałe zagościł w ofercie salonów kosmetycznych. Jednak jest coś co, oprócz umiejętności stylistki, stanowi o sukcesie omawianego manicure. Są to marki lakierów hybrydowych. Na sklepowych półkach możemy spotkać zarówno te klasy premium, jak i te bardziej budżetowe, o nieco niższej jakości. Jak je rozróżnić? Jak wybrać tę najlepszą?

Dobrzy producenci lakierów do paznokci – czyli jacy?

Gdy spytasz zawodową stylistkę o jej własny ranking marek lakierów hybrydowych, na pewno wymieni więcej niż jedną firmę spełniającą jej wszystkie wymogi. Przedsiębiorstw tworzących te produkty jest bowiem obecnie naprawdę wiele. Jednak są i tacy producenci lakierów hybrydowych, którzy są ulubieni szczególnie. Do nich należy choćby amerykańska marka VICTORIA VYNN która już od dłuższego czasu podbija serca Polek. 

Dlaczego akurat ona? Powodów jest wiele. Po pierwsze: kolorystyka w pełni odpowiadająca na aktualne trendy. Oczywiście, w ofercie nie brak tu klasyki, ale stale jest ona uzupełniana o nowe, obecnie modne odcienie. Po drugie: jakość. Marki lakierów do paznokci które o nią nie dbają nie mają szans przetrwać na rynku – klientki szybko się bowiem od nich odwrócą. Dlatego też lakiery hybrydowe VICTORIA VYNN w tym zakresie nie idą na żadne kompromisy, gwarantując najwyższą jakość produktu i pełne bezpieczeństwo jego regularnego stosowania.

Gdy chcesz wiedzieć, jaka marka lakierów hybrydowych jest najlepsza, możesz też jeszcze w sklepie sprawdzić kilka cech sygnowanych nią produktów. Chociażby konsystencję lakieru. Jeśli jest zbyt rzadka, wodnista, raczej nie zaprzyjaźnisz się z tym artykułem. Będzie on bowiem rozlewał się po skórkach i nie zostawi odpowiednio grubej warstwy na paznokciu. Dużo lepsze są konsystencje gęste, kremowe lub te o średniej gęstości. Łatwo się je aplikuje, dzięki czemu bez problemu uzyska się wymarzony efekt. Kwestia kolejna to pędzelek. Polecane marki lakierów hybrydowych do paznokci to te tworzące wygodne, płaskie pędzelki które idealnie suną po płytce paznokciowej docierając do każdego jej zakątka. Włosie się w nich nie skleja i nie pozostawia po sobie żadnych niechcianych drobinek.


Jeżeli jednak jesteś dopiero początkującą specjalistką od manicure i nie jesteś w stanie sama szybko ocenić danego produktu, możesz też postawić po prostu na znane marki lakierów hybrydowych które polecają inne stylistki. Wiele opinii znajdziesz na specjalistycznych forach internetowych – ich przejrzenie z pewnością pomoże w rozwianiu Twoich wątpliwości.