Możesz robić wszystko jak do tej pory, tylko bez okularów i soczewek.

Wyobraź sobie, że decydujesz się na wymarzoną podróż, zaczynasz uprawiać sporty ekstremalne, albo na ważną uroczystość wybierasz dowolne nakrycie głowy, czy makijaż i nie musisz już zastanawiać się jak i czy dopasować je do okularów.

Brzmi to trochę jak marzenia? W naszej klinice możesz je spełnić.

Z pomocą przychodzi tu profesjonalny zespół lekarzy i laserowa korekcja wzroku. Taka, która całkiem zmieni na jeszcze lepsze, bo bez ograniczeń. Ale zanim opowiesz nam o tym, jakie pasje czy podróże udało Ci się zrealizować, opowiemy czym jest laserowa korekcja wzroku, jakie warunki trzeba spełniać by się do niej zakwalifikować, jak przebiega zabieg i co się dzieje potem.

Laserowa korekcja wzroku jest rozwiązaniem, gdy Twoja wada wzroku to: krótkowzroczność, dalekowzroczność lub astygmatyzm. Polegający na modelowaniu laserem przedniej powierzchni rogówki zabieg poprawia ostrość widzenia i pozwala usunąć wspomniane wcześniej wady.

W klinice Eyemed laserową korekcję wzroku wykonujemy dwoma laserami – Schwind Amaris oraz Schwind Atos, który jest obecnie najnowocześniejszym laserem femtosekundowym na świecie.

W Twojej głowie zaczyna kiełkować myśl, że ten zabieg jest dla Ciebie?

Zapraszamy na konsultację i kwalifikację. To etap, który bezwzględnie musi przejść u nas każdy pacjent. Szczegółowe badania pozwolą dokładnie określić Twoją wadę wzroku, a konsultacja z naszymi specjalistami pomoże Ci podjąć właściwą dla siebie i swojego zdrowia decyzję. W kwestii wykonywanych badań i konsultacji, jesteśmy równie precyzyjni jak nasze lasery, które wyposażone są w funkcje wykluczające popełnienie błędu. Mowa tu min. o systemie eye-tracking, który w czasie rzeczywistym śledzi ruchy operowanej gałki ocznej i niezależnie od chirurga wyłącza wiązkę, gdy uzna to za konieczne. Co ważne, wszystkie systemy bezpieczeństwa naszego lasera działają o wiele szybciej, niż jego operator.

Jeśli w którymkolwiek momencie, czy to czytania tego artykułu, czy późniejszej konsultacji z naszymi specjalistami pojawią się u Ciebie jakiekolwiek pytania, czy wątpliwości – zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zdajemy sobie sprawę, że zdecydowanie się na tego rodzaju zabieg to poważna decyzja, dlatego chcemy by każdy z naszych pacjentów miał czas na jej podjęcie i pełną wiedzę na temat tego, co będzie się działo na każdym etapie procesu.

To co gwarantujemy, to najwyższą jakość usług, wykwalifikowaną kadrę medyczną, najlepszej jakości sprzęt i warunki.

To czym możemy się pochwalić to setki przeprowadzonych zabiegów laserowej korekcji wzroku, a co z tym idzie wielu zadowolonych z życia pacjentów.

Niezmiennie przypominamy, że komfort życia naszych pacjentów jest naszym priorytetem, dlatego cieszymy się, że dzięki proponowanym przez nas metodom leczenia możecie go państwo osiągnąć.

Umów się na wstępną bezpłatną kwalifikację do laserowej korekcji wzroku w klinice Eyemed:

+48 81 477 90 70

rejestracja@eyemed.pl

www.eyemed.pl