„Lidloteria prezentowa” dla klientów Lidl Polska
– zgarnij wyjątkowe prezenty

Od poniedziałku, 13 listopada br., klienci sklepów Lidl Polska mają okazję wziąć udział w fascynującej „Lidloterii prezentowej”. Codziennie, w godzinach od 6:00 do 21:59, istnieje możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Wśród nich znajdują się m.in. telefon Apple iPhone 14, konsola do gier Playstation 5, czy inteligentny robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart. W finale przewidziano aż 3 nagrody po 20 000 zł! Loteria jest dostępna dla osób, które dokonały zakupów o wartości minimum 99 zł (z wyłączeniem napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt oraz kart prezentowych) w okresie od 13 listopada do 23 grudnia br.

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, kiedy staramy się sprawić radość naszym bliskim. Dary marzeń, tradycyjne potrawy, spotkania rodzinne i przyjacielskie, a także podróże – to wszystko niesie ze sobą pewne koszty. W tym roku jednak Święty Mikołaj ma nowych pomocników, a Lidl Polska przygotował wyjątkową akcję – „Lidloterię prezentową”. Od 13 listopada do 23 grudnia br., co godzinę, w przedziale czasowym od 6:00 do 21:59, można wygrać wyjątkowe prezenty.

Wśród nagród do zdobycia są nowoczesne telefony Apple iPhone 14, popularne konsole do gier PlayStation 5, praktyczne roboty kuchenne Monsieur Cuisine Smart, innowacyjne lokówko-suszarki Dyson Airwrap oraz zaawansowane projektory Samsung The Freestyle. Dziennie przewidziano aż 16 nagród, po jednej w każdej godzinie. Dodatkowo, w wielkim finale, które odbędzie się 9 stycznia 2024 r., czekają aż 3 nagrody pieniężne po 20 000 zł każda.

Aby wziąć udział w Lidloterii, wystarczy dokonać zakupów za minimum 99 zł (z wyłączeniem pewnych kategorii produktów) w sklepach sieci Lidl Polska w okresie od 13 listopada do 23 grudnia. Następnie, konieczne jest zarejestrowanie paragonu poprzez stronę internetową: www.lidloteria.pl. Ważne jest także zachowanie oryginału dowodu zakupu. Organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Robert Wojkowski. Szczegółowe informacje oraz lista artykułów wyłączonych z akcji dostępne są w regulaminie na stronach www.lidloteria.pl oraz www.smolar.pl.