Sennik – robak. Co oznaczają robaki we śnie?

Robaki we śnie to nic przyjemnego, podobnie jak ich widok na jawie. Na szczęście taki sen nie zawsze oznacza coś złego. Wszystko zależy od kontekstu snu. Warto zapamiętać, jak wyglądają robaki, co się z nimi dzieje, i jaki mamy do nich stosunek: wywołują w nas odrazę, a może są nam zupełnie obojętne. Robaki pełzające, robaki w ciele i na ciele, robaki w jedzeniu. Sprawdź, jak robaki we śnie interpretuje sennik.

Co oznaczają robaki we śnie?

Robaki we śnie to z jednej strony symbol rzeczy materialnych, rozkładu, a nawet śmierci. Z drugiej strony robaki odnoszą się do sfery seksualności. Dlatego, zanim sięgniesz po sennik, przypomnij sobie dokładnie swój sen o robakach. Jego interpretacja zależeć będzie od wielu szczegółów, nie wystarczy skupić się na jednym symbolu. Dokładna analiza pozwoli odnieść sen do naszej rzeczywistości. Poniżej przeczytasz, jak motyw robaków tłumaczy sennik.

Sennik — pełzające robaki

Pełzające robaki to ostrzeżenie przed fałszywymi osobami w Twoim otoczeniu. To także znak, że bliska Ci osoba popadnie w tarapaty i będzie potrzebować Twojej pomocy.

Sennik — robaki w ciele

Robaki w ciele ostrzegają przed zbliżającymi się kłopotami. Jeśli uda Ci się ich pozbyć, zostaniesz wkrótce sowicie wynagrodzony. Może to być poprawa sytuacji finansowej albo uwolnienie się od trudnych zadań, które Ci ciążą Taki sen to również wskazówka, aby żyć w zgodzie ze sobą i z innymi.

Sennik – robaki na ciele

Robaki na ciele to sygnał, że jesteś obiektem plotek. Jeśli strzepujesz robaki, może to wskazywać na problemy zdrowotne. To sugestia, że powinieneś zacząć bardziej dbać o siebie. Robaki na rękach i dłoniach to również sygnał, że czekają Cię problemy w pracy.

Sennik – robaki we włosach

Robaki we włosach to sygnał, abyś zwrócił uwagę na swoje zachowanie. Są osoby, którym się ono nie podoba, w związku z czym jesteś obiektem plotek oraz intryg. To także ostrzeżenie przed problemami w związku, które mogą doprowadzić nawet do rozwodu. To sygnał, że czas najwyższy określić się co do przyszłości wiążącej Cię z drugą osobą relacji.

Sennik – robaki w domu

Taki sen to najczęściej zapowiedź nieproszonych gości lub rodzinnych kłótni. Wiele zależy od pomieszczenia, w którym robaki się pojawiły w naszym śnie. Jeśli widzisz je w gabinecie, wśród książek lub obok komputera, to symbol kłopotów w pracy. Robaki pełzające po łóżku mogą zwiastować problemy osobiste, jeśli widzisz je w łazience, może to oznaczać, że obawiasz się upływającego czasu.

Sennik — robak w jedzeniu

Robak w jedzeniu ostrzega przed fałszywą osobą, która za wszelką cenę chce Ci zaszkodzić. Postaraj się unikać kłopotliwych i napiętych sytuacji, bo mogą z tego wyniknąć nieprzyjemności.

Sennik — ucieczka przed robakami

Taki sen dotyczy sfery finansowej, która niestety w krótkim czasie ulegnie pogorszeniu. Dlatego unikaj ryzykownych decyzji finansowych i rozważnie planuj wydatki.

Sennik — zabijanie robaków

Jeśli we śnie zabijasz robaki ,to znaczy, że w końcu skończą się trapiące Cię od dawna problemy. To także oznaka upragnionego odpoczynku oraz poprawa warunków życia.

Sennik — biały robak

Biały robak we śnie wskazuje, że bierzesz na siebie zbyt dużo zadań. Skup się najpierw na jednej czynności, zakończ ją, i dopiero przejdź do kolejnej.

Sennik — czarny robak

Czarny robak we śnie to ostrzeżenie przed pochopnym podejmowaniem decyzji. Zanim się na coś zdecydujesz, zastanów się dokładnie, nie bój się również skorzystania z porady innych osób.